Прийом електронних заяв для вступу до вузів закінчується сьогодні

Ілюстраційне фото

Прийом заяв закінчиться о 18:00.

 22 липня є останнім днем, коли абітурієнти можуть подати електроні заяви для вступу на основі сертифікатів ЗНО до вищих навчальних закладів. Графік вступної кампанії до вишів оприлюднили на сайті Міністерства освіти та науки України. Пише Дзеркало тижня

Прийом електронних заяв для абітурієнтів, які вступають на основі сертифікатів ЗНО, закінчується о 18:00. У 2019 році вступники можуть подати не менше 7 заяв на 4 спеціальності. При цьому до 26 липня вищі навчальні заклади мають оприлюднити рейтинговий список абітурієнтів за ЗНО та квотами 1, 3, 4.

У свою чергу вступники до 31 липня повинні виконати вимоги для зарахування на бюджет. Для цього потрібно принести в обраний вуз, який надав абітурієнтам рекомендацію для зарахування на бюджетні місця, такі документи: копія документа, що посвідчує особу, оригінал документа про освіту та додаток до нього, копія військово-облікового документа, сертифікати ЗНО, 4 кольорові фотографії 3х4 см, інші документи, що передбачені правилами прийому до конкретного закладу вищої освіти.

Зарахування на бюджетні місця має відбутися не пізніше 12 години 1 серпня, оприлюднення списку рекомендованих на контрактну форму навчання - не пізніше 1 серпня. Переведення на вакантні бюджетні місця — не пізніше 9 серпня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію