У Полтаві о 20-ій годині офіційно завершився процес волевиявлення громадян України на Парламентських виборах-2019

Цьогорічне голосування в нашій області пройшло із незначними порушеннями, явка – не висока. Детальніше – у сюжеті Марини Покшіної. 

На годиннику – 19.45, на дільниці №531217 виборців немає. Як пояснює голова ДВК Тетяна Олійник, тут така ситуація була і впродовж усього дня. Явка на цей час склала близько 10%.

Тетяна Олійник, голова ДВК №531217
-По точному списку у нас на дільниці 217 – 1367 виборців. На даний момент у нас проголосувало 158 виборців. Порушень ніяких не було, ми слідкували, щоб не було ні фотографування на дільниці, ні в кабінках, де виборець може виявити своє воєвиявлення. І слідкували за тим, щоб виборець самостійно вкидував бюлетені в скриньки.

Спостерігач Євгеній Прокопенко також підтверджує низьку явку. Говорить: ніяких порушень сьогодні виявлено не було.

Євгеній Прокопенко, спостерігач

-Починаючи з ранку, активність була не дуже велика. Тут дільниця специфічна тим, що тут три гуртожитки, і тут, і в основному це студенти, і голосували переважно студенти.

О 19.57 на дільницю заходить Євгеній Бублій. Чоловік спішить. Говорить: радий, що встиг. Бо, переконує чоловік, упродовж цілого дня думав, чи встигне віддати свій голос. Переконує: проголосувати має кожен.

Євгеній Бублій, виборець

-Голос кожного важливий, тому що, якщо кожен буде думати, що без нього все вирішиться, просто-напросто ніхто не прийде голосувати. Я так ввжаю, кожен має приходити, хто має право голосувати, і хай приходить і вирішує долю нашої країни.

Ділиться: погано, що мало хто розуміє, що саме від нього залежить майбутнє України.

Євгеній Бублій, виборець
-Хочу побажати, щоб українці вставали і щось робили, а не казали, що вони всі однакові. Ти встань і, перш за все, піди, проголосуй.

Після цього о 19.58 члени комісії за кожним столом по черзі називають кількість виборців та залишок бюлетенів. Після чого поліцейський зачиняє двері.

Марина Покшіна, кореспондент
-На годиннику 20.00, і ця дільниця також зачинилася, а це значить, що парламентські вибори 2019 закінчилися. Українцям залишається тепер чекати на результати. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію