20 липня - міжнародний день шахів

Цю дату відзначають із 1966 року з ініціативи Всесвітньої шахової федерації. З чемпіоном Полтави, Артемом Падалкою, поспілкувались і навіть зіграли партію наші кореспонденти. 

Гітарист, фотограф, шахіст. Грає з п’ятирічного віку. Знає безліч комбінацій та схем. Говорить, інтелектуальна гра розвиває логіку, здатність аналізувати та приймати правильні рішення у житті. 

Артем Падалка, чемпіон Полтави з шахів

- Так як я з дитинства граю, мені важко відрізнити життя без шахів і життя з шахами. Але я спостерігаю, що стиль мислення у житті подібний мисленню за шаховою дошкою.

У школі ходив у гурток з шахів. Потім почав їздити по змаганням - всеукраїнським та міжнародним. Навіть не згадає вже, скільки їх було. У Києві отримав звання «кандидат у майстри спорту». Тоді переміг у п’яти з дев’яти партій. А це - блискучий результат. Суперники Артема мали виші розряди та були досвідченішими. Говорить - йому допомагає віра.  

Артем Падалка, чемпіон Полтави з шахів

- Я вірю в Бога і як свідчення, можу сказати, що коли більше почав з Богом знайомитись, прорив в шахах виник. До цього чогось не вистачало. Після цього я розумів певні речі і суттєво змінив шахову кар’єру. Після цього я став чемпіоном Полтави. 

Чемпіон Полтави хоче досягти успіху не тільки на шаховій дошці. І хоч поки що перебуває у професійному пошуці, мріє змінити рідне місто та світ на краще. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію