Кременчуцький шпигун

Слідчі СБУ затримали колишнього співробітника Міністерства внутрішніх справ України, який працював на російські спецслужби.

За версією слідчих, кременчужанин, користуючись особистими зв’язками, передавав інформацію щодо оборонного потенціалу та суспільно-політичних настроїв регіону працівникам ФСБ. За державну зраду чоловікові загрожує від 12 до 15 років, після рішення суду. 

підозрюваний

- У 2014 році в Криму я був завербований співробітниками ФСБ Росії, яких звали Микола та Ігор. В Алушті мені дали псевдонім «Дементій».

Павло Юхимович, військовий прокурор Полтавського гарнізону

- Його протиправна діяльність полягала в тому, що за допомогою інтернет-мережі він передавав відповідні текстові документи представникам Федеральної служби безпеки Російської Федерації. І раз на півроку їздив до Криму, де одержував грошову винагороду за свою протиправну діяльність.

У 2014 році підозрюваний відпочивав у Криму. Там мав інтимні стосунки з жінкою, яка звинуватила його у зґвалтуванні. Колишні співробітники СБУ, що під час анексії півострову перейшли працювати до ФСБ, пообіцяли чоловікові свободу від обвинувачень - в обмін на «злив» інформації. 

Ілля  Вдовін, керівник слідчого підрозділу Управління СБУ в Полтавській області

- За результатами активних слідчих заходів нами була вилучена комп’ютерна техніка, яка безпосередньо містить сліди вчинення злочину. Вилучені грошові кошти – понад 9 тисяч доларів США, а також 5 тисяч російських рублів, які передавались йому за протиправну діяльність на користь російської сторони.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію