Передвиборча кампанія триває!

Під час неї на Полтавщині спостерігачі ОПОРИ склали 34 заяви до поліції відносно можливих порушень виборчого законодавства.

З них 6 стосувались непрямого підкупу виборців. Загалом же до поліції надійшло 188 заяв відносно можливих порушень виборчого законодавства. Про це розповіли представники ОПОРИ під час прес-конференції щодо підсумків спостереження за виборчою кампанією напередодні дня голосування. До найбільш поширеного порушення відносять розміщення передвиборчої агітації без вихідних даних. Що стосується кандидатів в мажоритарних округах, то тут більше використовувалась агітація у вигляді зустрічей з виборцями та проведення розважальних заходів. Це були подарунки, починаючи від солодкої вати та м’яких іграшок, до побутової техніки та грошових презентів. Крім цього, спостерігачами ОПОРИ була зафіксована активність кандидатів-двійників в межах двох виборчих округів - 145 та 146. Серед політичних партій найбільш популярним видом агітаційної діяльності стала зовнішня реклама. На Полтавщині активно «розповідали» за допомогою неї про себе 12 політичних партій. Були зафіксовані і випадки перешкоджання роботи спостерігачів. 

Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській обл. 

- Коли 14 липня під час візиту Юлії Володимирівни Тимошенко до Карлівки нею було орендовано МБК, де знаходиться ОВК, і спостерігачів не допускали власне до приміщення ОВК. А це приміщення не може бути орендоване ніяким чином під час виборчого процесу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію