Більше вітчизняного газу – більше надходжень до місцевих бюджетів

Україна провела конкурс на право розробляти нові ділянки, де можуть бути поклади блакитного палива. Серед учасників – українські та іноземні інвестори. Подробиці – в наступному сюжеті. 

Компанія ДТЕК Нафтогаз перемогла у конкурсі на укладання угоди про розподіл продукції на Зіньківській площі. Після підписання угоди компанія інвестує 1,2 млрд грн в розвідку і розробку цієї ділянки. ДТЕК Нафтогаз планує провести на новій ділянці сейсмічні дослідження за технологією 3D. Після буритимуть три пошукові свердловини. Компанія планує отримати перший газ на новій ділянці вже на другий рік з моменту початку робіт. 

Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз

- За п'ять років ДТЕК Нафтогаз інвестував в український газовидобуток понад 10 млрд гривень, і це наш вагомий внесок у розвиток галузі. І що проводяться сьогодні державою конкурси - це важливий крок у поліпшенні інвестиційного клімату України, створення можливостей для збільшення обсягів видобутку газу і зміцнення енергонезалежності нашої країни.

За умовами конкурсу, компанії-переможці будуть віддавати частину газу з майбутніх свердловин державі. Чим більше компанії видобуватимуть, тим більше рентних коштів матимуть місцеві і державні бюджети, а країна отримає більше газу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію