У гіпермаркеті «Велика кишеня» відбувся черговий розіграш призів

Акція «Подарунки до школи» тривала з першого по 26 серпня і передбачала покупку товарів на суму від тридцяти дев'яти гривень. Серед придбаної продукції мали бути й акційні – вироби торговельної марки «Рудь», мінеральна вода «Березівська» та м'ясна продукція від марки «Глобино». Призи від «Кишені» традиційно вражали: 20 дитячих енциклопедій, 2 глобуси, та супер-приз – ноутбук.

Гіпермаркет «Велика кишеня» знову порадував своїх відданих покупців черговим розіграшем призів – тут підбили підсумки акції «Подарунки до школи». Участь у ній, як завжди, мав змогу взяти кожен бажаючий, хто зробив покупку на суму не менше тридцяти дев'яти гривень, при цьому обов'язково придбавши товари від торговельних марок «Рудь», «Березівська» та «Глобино». Цього разу серед більш як шестиста чоловік розігрували 20 дитячих енциклопедій, 2 глобуси та ноутбук. Переможцями ставали й постійні учасники акцій від «Великої кишені», а деякі навіть вигравали одразу кілька подарунків. Серед таких – і Наталія Звягольська, якій, власне, і дістався ноутбук.

Оскільки акція була спрямована переважно на школярську аудиторію, то саме дітям і діставалася левова частка призів.

Свято для відвідувачів «Великої кишені» триває постійно: вже по завершенню цієї акції розпочинається наступна: «Нескінченне літо у кишені». В її рамках розіграють дві путівки до Туреччини та Єгипту. Утім, відвідати магазин можна й зі споживацької цікавості: його територія розрослася майже удвічі, і сьогодні тут пропонують нові групи товарів: все для саду та городу, спорт товари, побутова техніка і будівельний крам. Та найголовніше – вже найближчим часом гіпермаркет перетвориться на торговельно-розважальний центр.

Стрічка новин