Близькі по духу, а серцем віддані Україні

Народний депутат України Артем Вітко зустрівся із воїнами-афганцями.

Ветерани з’їхались, аби  підтримати політика, з різних куточків Полтавщини. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Мені дуже приємно, що саме ці люди підтримують сьогодні мене на виборах. Дуже вдячні, що сьогодні вони запросили мене на зустріч. Мені дуже було приємно спілкуватися з ними. Зараз для молоді дуже багато кумирів, для мене були героями вони. 

Цікаво, що батько Артема Вітка теж пройшов вогонь радянсько-афганської війни. Сам же нардеп  - учасник антитерористичної операції  на Сході України.

Михайло Коркішко, полковник запасу, голова Новосанжарської районної організації воїнів-інтернаціоналістів

- Артем Вітко – це людина, яка нам по духу підходить, і по його біографії. Таких у нас ще не було. Ми впевнені, що він пройде у Верховну Раду, тому що це наша людина, син афганця, військового.

Олександр Бульбаха служив в Афганстані три роки. Пережив малярію, контузію, тиф, поранення. Говорить - між  колишніми військовими збереглась тісна дружба.  Артему Вітку довіряють, бо він неодноразово підтримував українців - учасників бойових дій. 

Олександр Бульбаха, капітан запасу

- Ми сьогодні зібрались тут із своїми побратимами, підтримати нашого депутата, якого ми висуваємо у Верховну Раду, Артема Вітка. Ми бачимо, як він відноситься до людей, їх проблем, як він їх вирішує, я думаю, що це буде добрий депутат.

Під час зустрічі деяких  афганців нагородили почесними  відзнаками громадської організації «Народний захисник». А також обговорили питання, які хвилюють ветеранів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію