Додаткова сесія ЗНО: як подати заяви до вишів

Школи вже сьогодні зможуть замовити свідоцтва про освіту для тих випускників, які проходили тестування на додатковій сесії. Після отримання замовлення документи виготовлятимуть упродовж доби й передаватимуть на місця.

Відповідне роз’яснення розміщено на сайті Міністерства освіти та науки у зв’язку зі зверненнями вступників, які складали ДПА у формі ЗНО на додатковій сесії.

Результати ДПА в формі ЗНО з додаткової сесії будуть розміщені в електронних кабінетах шкіл у середу, 17 липня, з 15-ї години, також повідомили в МОН.

«Випускникам та їхнім батькам не варто хвилюватися – все йде за планом. Результати ЗНО з додаткової сесії будуть розміщені навіть раніше, щоб школи робили замовлення. Вступники, що проходили додаткову сесію ЗНО, встигнуть отримати свідоцтва та подати заяви до вишів, прийом яких триває до 18-ї години 22 липня», – зазначив заступник міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Щоб з боку шкіл не виникло затримок з замовленням документів, МОН додатково розіслало лист на місця. У ньому йдеться про те, що школи та органи управління освітою мають замовити свідоцтва, в які треба внести результати додаткових сесій, до 12-ї години 18 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію