Поблизу Полтави знайшли скривавлену голову оленя

Фото Дмитра Геращенка

Таку криваву знахідку виявили на в'їзді до села Великий Тростянець Полтавського району.

Зранку 17 липня місцеві побачили криваве тіло молодого оленя.

За словами прес-секретаря Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілії Гнатенко, поблизу села Великий Тростянець розташовані мисливські угіддя товариства "Фенікс 2017". Подія сталася напередодні випуску в дику природу на території угідь завезених молодих муфлонів і оленів.

"Швидше за все, це зробили браконьєри. За такий проступок передбачена відповідальність юридичного характеру. А сума штрафу сягає близько 60 тисяч гривень.

Окрім голови зі шкірою, у селі поблизу автобусних зупинок знайшли залишки ніг убитого оленя. Сезон полювання на самця оленя в Україні розпочнеться в серпні і триватиме до січня. На розсуд окремих мисливських господарств, терміни можуть скоротити, але не збільшити. 

У коментарі нашому каналу, речник обласної поліції Юрій Сулаєв зазначив, що дії, вчинені сьогодні в Полтавському районі, неприпустимі й підпадають під кваліфікацію браконьєрства.

"Наразі там працює слідчо-оперативна група Полтавського районного відділення поліції. За попередньою інформацією, це був дикий олень, а не з мисливських угіддь. Але точно всі обставини встановить слідство", - додав Юрій Сулаєв.

У поліції звертаються до мешканців села та його околиць, можливо, хтось бачив правопорушника. Якщо ви володієте інформацією про ситуацію, повідомте поліцію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію