Диканське лісомисливське господарство відмовилось від частини земель угіддя

Про це говорили на комісії обласної ради з екологічних питань. Що вирішили депутати і яка доля цієї ділянки - далі у сюжеті. 

На обласну комісію з питань екології та раціонального природокористування винесли низку питань, щодо мисливських угідь. Серед них ті, що стосувалися припинення права користування частиною земель або ж надання у користування мисливських угідь громадським організаціям.

У список потрапило і Диканське досвідне лісомисливське господарство. У загальному, його площа становить понад 40 тис га. Представники господарства хочуть відмовитися від частини земель, які наразі в них у користуванні. 

Більшість з цих земель територіально розташовані у Котелевському та Полтавському районах. І відокремлені від основного масиву угідь Диканського підприємства. 

Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства 

- Диканька не спроможна самостійно утримувати ці угіддя. Там немає ні кормових полів, а основна база біля Диканьки і в Зіньківському районі. Це рішення нелегко давалося, але є таке розуміння, що треба відмовлятися.

Дані ж угіддя хоче взяти в користування громадська організація «Полтавське районне мисливсько-рибальське товариство «Вепр». Пропозицію депутати підтримали та винесли на сесію це питання. Крім цього, представники екологічної комісії продовжили термін користування мисливськими угіддями для громадської організації «Попівське», що у Миргородському районі. 

На комісію прибули й активісти, яких хвилює проблема вирубки лісу та огородження території лісового масиву у Надержинщині. Однак, це питання не розглядали.

Стрічка новин