«Безпечний двір – безпечне місто!»

Так називається акція, яку проводить патрульна поліція щорічно по всій Україні. На таких заходах правоохоронці інформують дітей про небезпеку на вулиці, про правила дорожнього руху, про безпечні ділянки. Подібні бесіди влітку на вулиці зближують дітей з патрульними. 

Патрульна поліція розпочала пізнавальні бесіди для дітей та дорослих. Час від часу поліцейські заїжджатимуть у двори будинків та спілкуватимуться з мешканцями Полтави. Подібні заходи спрямовані на те, щоб діти були максимально безпечнішими на дорогах, у дворі, на вулиці. Такі заходи корисні. Нагадувати про безпечну поведінку треба постійно, каже інспектор зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Полтавській області Марина Зінюха.

Марина Зінюха, інспектор зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Полтавській області

- Дітям переважно подобається. Вони із задоволенням відповідають на запитання, вони знають майже все, про що ми їх запитуємо, знають елементарні правила дорожнього руху. Але націлюємо їх ще раз і ще раз на те, що поводити себе треба безпечно.

Акція «Безпечний двір - безпечне місто!» формує у дітей знання та навички, щодо відповідальної поведінки. Влітку це дуже актуально. Діти знаходяться на вулиці. Тому патрульні розповідатимуть про правила дорожнього руху, про поведінку із незнайомцями у місті, про безпечні ділянки. Школяру Микиті Ковтуну 11 років. Та він вже потрапляв у несподівані ситуації з незнайомцями. Каже, що мама йому завжди проводить виховні розмови.  

Микита Ковтун, школяр

- Я зразу йшов в людні місця, де багато людей і хтось міг мені допомогти. Це якщо в мене не було телефону. А так можна подзвонити в якусь службу, наприклад поліція. І вона вам допоможе.

З наочним прикладом дитина засвоює інформацію краще. Вона слухає інших, зацікавлюється, говорить Андрій Кос. Його синові 8 років. 

Андрій Кос, полтавець

- Нам дуже приємно, що не по особливому випадку приїжджає поліція у двір, а для освіченості наших дітей, для нашої освіти. Це стимулює, зближує.

Денис Кос, школяр

- Дуже сподобалось. Я посидів нарешті в машині і натиснув кнопки.

У Євгенія Маслака є син Артем. У цьому році хлопчику виповниться 7 років. Його батько каже, що такі заходи єднають. Діти не бояться та спілкуються з поліцією. 

Євгеній Маслак, полтавець

- Я вважаю, що це дуже добре! Це є великий крок вперед в наближенні між поліцією і громадянами.

На захід з патрульною поліцією зібралось чимало дітлахів з батьками. Така профілактика у звичному середовищі для дітей позитивно впливає на їхню свідомість. Ця акція триватиме до кінця місяця.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію