Артем Вітко презентував свою програму жителям Чутівщини

Руслана Сіроштан із села Первозванівка приїхала в Чутове на зустріч з народним депутатом України Артемом Вітком.

З обранцем жінка вже знайома, адже він допомагає їхній громаді з комунальними питаннями. На зустрічі пані Руслана хоче більше дізнатися про передвиборчу програму кандидата. 

Руслана Сіроштан, мешканка с.Первозванівка Чутівського р-н

- Спілкувались з ним, зустрічі були неодноразові. І от сьогодні я прийшла, щоб дізнатись його програму, з чим він йде в Парламент, це вагома причина, важливі питання, цікаво будемо говорити так.

Зустріч розпочалась з показу фільму про кандидата та виконану роботу на Полтавщині.

- Це командна гра сьогодні. Ми зробили те, що дуже багато років люди не могли зробити.

Далі до громади вийшов і сам народний депутат Артем Вітко. Він розповів громаді про свої плани на наступні 5 років. У своїй передвиборчій програмі кандидат підняв такі важливі питання, як медицина, освіта, комунальна сфера, соціальні виплати, боротьба з корупцією та інше.  

Артем Вітко, народний депутат України

- Ви завжди, не знаю, скільки проіснує наступна рада. Це не відноситься в жодному разі наших відносин. Кожну хвилину Ви зможете звернутися до мене, і я Вас почую, і прийму адекватні рішення. Мій голос буде завжди на Вашій стороні.

Після зустрічі громада не хотіла відпускати Артема Вітка. В кожного були питання до народного захисника. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Це результат виконання, нормального, правильного виконання своїх обов’язків і обіцянок перед людьми. З людьми цікаво і правильно спілкуватись, коли політик чує людей. Коли політик не чує людей - це маріонетка якась, ця людина обдурює, брехун. Звичайно, дуже важливо спілкуватись з людьми і, звичайно, максимально намагатися вирішити їхні питання.

Зустрівшись з кандидатом, Наталія Васюта та інші мешканці визначились, за кого будуть голосувати. 

Наталія Васюта, мешканка с.Черняківка Чутівського р-н

- Громада підтримує Артема Вітка тому, що він проводить зустрічі, розповідає більш детально про свою програму. Тому, я думаю, що люди нашого району обов’язково будуть підтримувати нашого Артема Вітка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію