Артем Вітко придбав паркан для Лелюхівського ДНЗ

3-річний Борислав показує мамі цвяхи, котрі стирчать із поламаного паркану. Саме такий вигляд має огорожа в Лелюхівському дитячому садочку.

Мама хлопчика Елла Ванельчук розповідає: батьки з пересторогою відпускають своїх чад до закладу. 

Елла Ванельчук, мама двох діток

- Я як мама двох діток, мені страшно думати про те, що на прогулянці може бути будь-яка ситуація. Вихователь десь на хвильку може відвернутись, чи ще щось, а моя дитина може травмуватись, порізатись об гвіздок, чи залізти і впасти звідти.

Хвилюються не тільки батьки, а й вихователі та керівництво дитячого садка. Адже, окрім цвяхів, в паркані – великі прогалини, куди з легкістю можуть пролізти діти. 

- Поруч знаходиться найменша група - це територія, де гуляє і займається найменша група. Буквально поруч паркан, в який спокійно навіть можу пролізти я, не те, що дитина.

І хоч поки вихователі пильно стежать за малечею, але від неприємних, розповідають, випадків ніхто не застрахований. 

Ганна Пелипенко, асистент вихователя Лелюхівського ДНЗ «Колосок»

- Вихователі дуже уважні, але дитина – це дитина, їх багато, і за всім услідкувати неможливо, і, слава Богу, поки що інцидентів не було. Проте, як бачите, від цього дуже недалеко. Тому новий паркан – це не просто доречно, а необхідно для нашого садочка.

Листи-вимоги про заміну паркана керівництво закладу неодноразово писало до різних інстанцій. Проте, 5 років – ніякого результату. Взимку на зустріч з працівниками дитячого садочка завітав народний депутат України Артем Вітко. Йому розповіли про проблему, і народний обранець допоміг її вирішити. Новеньку огорожу вже привезли до дошкільного закладу. 

Ілона Жовтяк, в.о. завідуючої Лелюхівського ДНЗ «Колосок»

- Відгукнувся Артем Вітко, за що йому велике спасибі. Він нам, як ви бачите… буквально в п’ятницю вже була доставка нового паркану. Поки він не встановлений, але ви самі розумієте, час потрібен на це.

Задоволеними залишились і батьки. 

Елла Ванельчук, мама двох діток

- Дуже вдячні Артему Леонідовичу Вітку за те, що він звернув на нас увагу. Він допоміг придбати паркан, тобто, буде його заміна, це буде трішки пізніше. Проте, сам факт, що він є, і це саме головне.

До початку нового навчального періоду паркан обіцяють встановити.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію