Якою буде ціна на газ для населення по регіонах — карта

Вартість газу знижено, але на неї буде впливати тариф на розподіл, встановлюваний НКРЕКП, і націнка газзбуту.

"Нафтогаз" знизив ціни на газ для газзбуту, який вони повинні поставити населенню, до 4905,675 грн/тис. куб. м без ПДВ. Роздрібні ціни на газ для населення по регіонах також знизилися. Проте ціни продовжують залишатися різними. Про це зазначається на сторінці Facebook консультаційного центру ГазПравда.

Відзначається, що вартість газу буде залежати, зокрема, від тарифу на розподіл, який встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), і від націнки, яку встановлює кожен газзбут самостійно.

"Саму високу роздрібну ціну за газ вже традиційно доведеться заплатити споживачам, яких обслуговують: ПАТ Миколаївгаз - 7099, 21 грн/тис. куб. м, ТОВ Газовик (Вінницька обл.) - 7094,89 грн/тис. куб. м, ВАТ Рівнегаз - 7093,21 грн/тис. куб. м", - йдеться в повідомленні.

Повідомлялося, що "Нафтогаз" в поточному місяці знизить ціну на газ для населення на 11,7% (на 648 грн) порівняно з ціною червня – до 4905 тис. грн за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, вартості доставки і націнки постачальника).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію