В Україні знімуть "документалку" про Андре Тана

Картина познайомить глядачів із історією успіху міжнародного масштабу та продемонструє, як сильна мрія хлопчика з української глибинки привела його до власної fashion-компанії.

Продакшн 1+1 Digital Studios, що входить до складу 1+1 media, розпочав роботу над документальним фільмом про відомого українського модельєра Андре Тана. Наразі прем’єра фільму запланована на 8 березня 2020 року. Разом з історією головного героя фільму глядачі дізнаються про зародження та розвиток модної індустрії в Україні. Творці фільму переконані в тому, що перешкоди на шляху до цілі ‒ варті наших зусиль, адже вони можуть стати основою майбутнього успіху. 

"Я погодився знятись у документальному фільмі, адже прагну показати, на що здатна людина, у якої є велика мрія та бажання займатися справою всього свого життя незважаючи ні на що. Також я хочу показати глядачам істинний світ моди таким, яким він є насправді", ‒ коментує Андре Тан. 

Проект передбачає нетиповий для телебачення формат фільму, саме тому роботу над картиною веде продакшн 1+1 Digital Studios, який є частиною команди 1+1 Digital. 

"Поки українська кіноіндустрія на етапі фільмування історичного процесу і відновлення історичної правди нації, є багато крутих історій які залишаються за бортом. Я переконана, що нам зараз дуже потрібні локальні історії успіху, які будуть надихати та мотивувати нове покоління. На щастя, ми також переживаємо ренесанс документалістики та маємо можливість розказувати такі історії, як в Андре, саме в цьому жанрі. Документальний фільм про Андре Тана не лише розповість історію модельєра, який став успішним в країні, де fashion-індустрії не існувало, а й вперше розкаже глядачам про моду в Україні: що, коли і як одягали українські жінки починаючи з кінця 80-х до нашого часу", ‒ відзначає креативний продюсер 1+1 Digital Studios Ірина Никончук.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію