У Козельщині відкрили приймальню народного депутата України Артема Вітка

Це вже 7 приймальня в Полтавській області.

За словами народного обранця вони слугуватимуть своєрідним містком між ним та Козельщинською громадою. Адже Артем Вітко планує системно працювати з мешканцями наступні 5 років. 

Артем Вітко, народний депутат України 

- Найголовніше, що може зробити політик - це почути та вирішити проблеми людей, питання які виникають: свавілля та інші дуже багато можна перераховувати. Тому, звичайно дуже важливі приймальні, щоб людей чути, щоб можливо було зустрітись. На цьому місці я залишаю своїх помічників, які завжди будуть приймати, завжди будуть їх чути і я буду бачити ці звернення.

Також в Козельщині відбулась і презентація політичної програми депутата захисника. Місцева мешканка Алла Жорняк хоче більше дізнатись, щодо планів обранця. Особливо її цікавить реформування медицини. 

Алла Жорняк, мешканка Козельщини 

- Медична реформа на цей час вона нікчемна вона тільки шкодить нашому населенню. Прийшла значить сьогодні я на зустріч з кандидатом до Верховної Ради Артемом Вітком. Хочу прослухати його програму про наше подальше майбутнє.

Артем Вітко розповів місцевим з чим йде до Верховної Ради. Мова йшла й про медичну, освітню галузь, про заробітну плату та пенсії, боротьбу з корупцією та інше. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Щоб я Вам хотів би від себе пообіцяти й що я виконаю і по моїй роботі, ви вже знаєте, про нашу команду й наше прагнення ми ніколи, ніколи, ніколи не станемо на сторону проти людей. 24 години на добу 7 днів на тиждень зможете до мене звернутись.

Прослухавши програму кандидата, Алла Жорняк та інші місцеві поділились думками. 

Алла Жорняк, мешканка Козельщини

- Він багато зробив для нашого району та й взагалі для Полтавського краю. Він і за газ добивається і за медичні послуги і за освіту. Я думаю, що він буде достойним кандидатом до Верховної Ради. 

Анатолій Касай, мешканець Козельщини

- На мою думку, це людина, насамперед, проста. Нашого середнього рівня людей. Я думаю, що ця людина в найближчому майбутньому буде робити те, що вона говорить.

Артем Вітко, народний депутат України

- Дуже вдячний всім мешканцям Козельщинського краю, що сьогодні завітали на презентацію нашої разом з ними програми.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію