Зустріли любов на телеканалі

Вона - журналістка, він - відеооператор. Разом працювали на «Центральному», готували репортажі для новин. Закохались не лише у медіа сферу, але й в один одного. Про «телевізійну»  love-story Юлії Хаврель та Павла Бардиша - далі.

Емоційна, доброзичлива, запальна. Таким було перше враження оператора  Павла від кореспондентки Юлії. Дівчина мешкала у Полтаві три роки. Виш, де на той час навчалась Юля, евакуювали сюди з Луганську. Каже, була залюблена у професію й про шлюб не думала.   

Юлія Бардиш (Хаврель), журналістка телеканалу «Центральний»

- Я не ставила перед собою ціль – вийти заміж. Я не дивилась на Павла, як на свого майбутнього чоловіка, він був просто моїм колегою.

Згадують, вперше звернули увагу один на одного після  відрядження на фестиваль під відкритим небом «Студреспубліка». Почали спілкуватися як друзі. Потім -  зустрічатись. Першого серпня, говорять, буде рік. Проте у Павла вже давно не було сумнівів - готовий прожити з Юлією все життя. 

Павло Бардиш, оператор телеканалу «Центральний»

- Це було неочікувано для всіх. Зокрема, навіть для мене. Просто вийшов з дому, купив обручку. Я розумів, що це моя людина, мені з нею комфортно повністю у всьому.

Кореспондент та оператор, говорять молоді, на зйомках - як один організм. Треба миттєво розуміти один одного без слів. Тож знаходити компроміс та бути єдиним цілим при побудові стосунків їм було нескладно. Любов - не вибух емоцій, а вибір та жертовність, кажуть закохані.

Юлія Бардиш (Хаврель), журналістка телеканалу «Центральний»

- Справжня любов – це коли ти щодня, що б не трапилось, чітко розумієш, що ти любиш цю людину. І це – твій свідомий вибір.

Павло Бардиш, оператор телеканалу «Центральний»

- Це бажання віддавати всього себе людині та робити заради неї все.

Друзі кажуть: енергійна Юлія та поміркований Павло - як дві частинки єдиного пазлу. 

Ірина Щербак, журналістка телеканалу «Центральний»

- От в цьому і гармонія – Юля вона такий «вогник», а Паша – вода. І в поєднанні виходить нереально крута суміш. Я думаю, це  і буде запорука міцного довгого життя, чого я їм і бажаю.

Сергій Сепітий, старший оператор телеканалу «Центральний»

- Із впевненістю можу сказати, що сім’ї, які народжуються на телебаченні, дуже міцні. Адже, працюючи разом, можна себе бачити у нестандартних ситуаціях. І додам, що моя родина також «народилась» на телебаченні. Моя дружина була журналісткою, а  я, коли з нею познайомився, був у ролі оператора. 

Поділились враженнями й побажаннями і найближчі родичі та друзі подружжя. 

Ірина Хаврель, двоюрідна сестра Юлії

- Я була в шоці. Вона надіслала мені світлину, де рука та обручка. Думаю – гарний подарунок. Дивлюсь – права рука.

Євгенія Хаврель, сестра Юлії

- Кажуть, шлюб – це змова двох проти всього світу. От і я хочу, щоб вони були вдвох завжди були на боці один за одного.

Олена Бардиш, мати Павла

- Я була просто щаслива, я була задоволена. В мене невістка – «золота».

Антон Зайцев, близький друг Павла

- Дітей, любові, взаєморозуміння!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію