«Не дамо спотворити вибори»

Таку заяву зробив радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко. Відбулося це під час робочої зустрічі з керівниками підрозділів Центральних органів виконавчої влади системи МВС Полтавської області. 

У робочій зустрічі в Головному управлінні поліції області взяли участь керівники апарату обласної поліції та його територіальних підрозділів, управління патрульної поліції, регіональних органів ДСНС, державної міграційної служби, Національної гвардії та прикордонної служби в аеропорту «Полтава». Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко зазначив: правоохоронні органи не дадуть вчиняти злочини нікому та закликав суб’єктів виборчого процесу не порушувати Закон. Це стосується і штабів політичних партій, і кандидатів у депутати Верховної Ради України, і виборців. Громадянам представник МВС радив – не піддаватися спокусі. А саме: за винагороду вчиняти протиправні дії. Також представник МВС зазначив: на Полтавщині із 144 кандидатів переможуть 8. Тому повинен бути чесний, спортивний підхід до результатів виборів. 

Іван Варченко, радник міністра внутрішніх справ України

- Позиція внутрішніх справ в тому, що ми на сьогоднішній день реагуємо абсолютно на всі порушення і ми готові й надалі, упродовж крайнього тижня нашої виборчої кампанії, відпрацювати всі спроби злочинів чи правопорушень з боку суб'єктів виборчого процесу і кампаній кандидатів у народні депутати України.

За словами начальника поліції Полтавської області Андрія Замахіна, порушення в регіоні вже є. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП у Полтавській області

- На сьогоднішній день до Головного Управління Національної поліції України надійшло 96 заяв та повідомлень, що стосуються порушень виборчого права. На даний час 4 матеріали внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це за ознаками статті 157-2 матеріали та з ознаками статті 160 Кримінального Кодексу України також два матеріали.

Також присутні на нараді прозвітували про стан готовності до забезпечення правопорядку під час виборів, відповідно до своїх завдань у загальному механізмі забезпечення законного виборчого процесу.

Стрічка новин