За новими стандартами

В Горішніх Плавнях відкрили перший на Полтавщині майданчик з початкового керування транспортними засобами. Він був спроектований з урахуванням всіх законодавчих змін, які регулюють питання приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами.

Естакада, відповідна дорожня розмітка, місце для паркування та все інше, що потрібно, аби навчитись їздити за кермом. В Горішніх Плавнях відкрили сучасний майданчик з початкового керування. 

Віталій Бондаренко, начальник регіонального сервісного центру МВС у Полтавській обл. 

- Даний майданчик є найкращий в Полтавській області. Він такий єдиний. Цей майданчик можна використовувати як і для здачі іспитів, також можуть і для навчання місцеві жителі.

Унікальність майданчику в тому, що він створений з урахуванням низки законодавчих змін, які регулюють питання приймання іспитів та видачі посвідчень водія. 

Ірина Пархоменко, заступник начальника регіонального сервісного центру МВС у Полтавській обл.

- Процедура прийняття іспитів буде змінена. Змінена, звісно, на користь тих осіб, які будуть складати ці іспити. Міністерство намагається зробити цю процедуру найбільш об’єктивною і прозорою. Тому, цей майданчик планують оснастити камерами відеоспостереження.

З відкриттям майданчику недосвідчені водії зможуть удосконалювати свої вміння та навички керування автомобілем. А також впевнено почуватися на реальних дорогах. 

Стрічка новин