Де на пляжах Полтавщини не можна купатися

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, яке провели 12 липня фахівці Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, показники мікробіологічної забрудненості річкової води на пляжах м. Полтави, м. Кременчука та деяких інших населених пунктів області не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Оцінка безпечності води проводиться по індексу ЛКП (лактозопозитивної кишкової палички), який не повинен перевищувати 5000 одиниць, повідомляють в Управлінні з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА.

На пляжах міст Полтави і Кременчука вміст лактозопозитивних кишкових паличок у воді значно перевищує норму. У р. Ворсклі на пляжах Київського, Шевченківського, Подільського районів, приватному пляжі «Плесо» м. Полтави рівень кишкової палички сягає 110 000 одиниць (перевищення норми у 22 рази). У м. Кременчуці у р. Дніпро на Центральному міському пляжі та на пляжі парку Воїнів-інтернаціоналістів рівень бактерій складає 2 400 000 одиниць (перевищення норми у 480 разів). Також перевищено вміст кишкової палички на деяких пляжах річок Артополот, Псел, Сула, Оріль, Сухий Кагамлик, Ташань, Хорол.

"Зважаючи на невідповідність річкової води на вказаних пляжах санітарно-гігієнічним вимогам, управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації радить мешканцям області утриматися від купання в цих водоймах. Адже купатися у забрудненій бактеріями воді небезпечно!".

Перелік місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, де стан водойм не відповідає санітарним вимогам

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію