Музей важкої бомбардувальної авіації очікує на поповнення

Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації постійно поповнюється новими унікальними експонатами.

Так за останні пів року до музейної колекції під відкритим небом додалися нові літаки-винищувачі МІГ-21, МІГ-23, винищувач-штурмовик «Кайра». А найближчими планами щодо наповнення експозиції поділився з нашими кореспондентами завідувач філією Національного військово-історичного музею України – музею важкої бомбардувальної авіації Віктор Дейнега.   

Віктор Дейнега, завідувач філією Національного військово – історичного музею України – музею важкої бомбардувальної авіації 

- На сьогодні керівництво музею прикладає максимум зусиль щоб прийняли ми на ремонтному Конотопському авіазаводі великий вертоліт МІ- 6 і плануємо до кінця липня його сюди перебазувати. Це унікальний вертоліт. Також сім одиниць авіатехніки ми повинні цього року перевести з авіаційних ремонтних заводів – це літаки, які зняті з озброєння і не використовуються. Я думаю гордістю нашої експозиції буде літак МІГ-25, будуть літаки Л-39, Су-17, МІГ-29, Су-25, бойовий вертоліт МІ-24. Маємо спільний проект і розпочали будівництво пам’ятника загиблим льотчикам на Сході України починаючи з 2014 року по теперішній час, льотчиків повітряних сил  та армійської авіації ЗСУ. Всього 56 чоловік, членів екіпажів загинуло на Сході України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію