В Полтаві вперше проводять фестиваль активної молоді «Speak Out»

Його організатори - волонтери міжнародної  студентської спільноти «Campus Ukraine». Основна родзинка фесту - мовний табір, де можна поспілкуватись із корінними американцями та австралійцями англійською.

У Полтаві – вперше, а в Україні – вп’яте. Проект вже провадили у Моршині, Трускавці, Вінниці. І вже кілька років – по всьому світу. Кілька сотень волонтерів з України, Америки та Австралії приїхали до нашого міста, аби спілкуватись, вчити, знайомитись. 

Альона Ярощук, співорганізаторка фестивалю «Speak Out»

- Фестиваль складається з двох частин – це волонтерський проект. Ми робимо соціальну роботу для міста та американський кемп. Це уроки, заняття, де можуть попрактикуватись говорити англійською студенти з усієї України.

Інтенсив з англійської проводять вдень у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі, а ввечері для бажаючих – концертна програма на Театральній площі. Також зустрічі проводять у величезному наметі в Корпусному парку.

Джесіка Мельнічук, волонтерка, учасниця«Speak Out» (США) 

- Мої батьки з України, я народилась в Америці, але ми вдома розмовляємо українською. Мені дуже близька серцю Україна, і я хотіла поспілкуватись з молоддю і використати свої таланти з мовами, щоб допомогти їм.

Дати фестивалю «Speak Out» - з 11 по 19 липня включно. Детальну програму заходів можна прочитати на офіційному сайті «speakout.com.ua».

Маккензі Сміт, волонтерка, учасниця «Speak Out» (США)

- Програма побудована так, що у нас будуть уроки англійської, а також дискусійні групи. Будемо там обговорювати різні теми, які цікавлять молодь – життя, стосунки, культуру. Ми зможемо також зустрітись ввечері на різних заходах, концертах, щоб більше поспілкуватись один з одним.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію