Артем Вітко презентував свою програму новосанжарцям

Мешканка села Кобелячок Новосанжарського району Світлана Камус приїхала на зустріч з народним депутатом України Артемом Вітком, аби послухати програму обранця. 

Світлана Камус, мешканка с.Кобелячок

- На даний момент, це моя думка і не тільки моя, це найкращий кандидат, за якого хотілось би проголосувати. Кожна його обіцянка була виконана, а це дуже зараз важливо, тому що зараз скрізь пусті слова, один Артем, він відповідальний, чесний і дуже підтримую його кандидатуру.

Чимало мешканців Нових Санжар та прилеглих сіл прийшли на зустріч з народним депутатом України Артемом Вітком, зал в місцевому будинку культури був переповнений. Сама ж зустріч розпочалась з показу фільму про кандидата.

- Для мене Полтавщина – це, по-перше, моя Батьківщина. Мій прадід народився в селі Кошманівка Машівського району. Мій батько та дід народились в Нових Санжарах Полтавської області.

Після фільму на сцену вийшов і сам народний депутат Артем Вітко.

Він представив громаді свою передвиборчу програму, в якій окремо розповів, якою бачить медицину, освіту, комунальну сферу, виборчу систему, та як, на його думку, має розбудовуватись країна. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Модернізація - чому саме модернізація? Всі ми знаємо, що наші підприємства були побудовані дуже давно, і сьогодні хто не вкладає кошти в модернізацію, не вкладають ні копійки, а тягнуть за те, що ще коли було побудовано.

Презентація виборчої програми в форматі живого спілкування дуже важлива, переконаний кандидат Артем Вітко. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Важливо пряме спілкування, не просто принести газету, буклетики, ні, потрібно пряме живе спілкування з людьми, це найважливіше в роботі народного депутата. Не як багато кандидатів відмовляються від дебатів зі мною, бо бояться. Тому, завжди спілкувався з людьми і буду спілкуватись впродовж своєї наступної діяльності.

Леся Дрига після зустрічі з кандидатом точно вирішила для себе, за кого буде голосувати. 

Леся Дрига, мешканка с.Козуби

- Ми заручились підтримкою Артема Вітка за те, що він виконує те, що обіцяє, не кидає слова на вітер. Я вірю йому, я вірю, що ми будемо жити краще, що в нас буде світле майбутнє. Він – людина з великої букви: справедлива, чесна, а нам саме такий і потрібен.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію