Чергове перезавантаження місцевої влади

На 25-ій позачерговій сесії Полтавської міської ради зняли трьох заступників міського голови та розпустили міськвиконком. Як це було, знає Ірина Щербак.

Ще до початку засідання біля будівлі міської ради зібрались полтавці. Вони вимагають змінити керівництво міста. 

Роман Стигній, полтавець 

- Ми хочемо змінити цю владу – геть. Це старі хабарники, які вже не перший рік при владі, починаючи з Матковського-«половинки», це ж не я дав йому це прізвисько, це ж громада йому дала це прізвисько. З його бандою, Нікіпеловим, Ляміним.

«Гаряче» було і в самій будівлі. Перед затвердженням порядку денного голова фракції «Самопоміч» Дмитро Сенчакович вніс пропозицію – питання про розпуск Полтавського міськвиконкому та зняття трьох заступників міського голови, а це Лямін, Нікіпелов і Бойченко – розглянути першими. Депутати цю пропозицію підтримали. 

Більше пропозиції до змін порядку денного не було, депутати перейшли до розгляду питань. Перше – розпуск виконавчого комітету Полтавської міської ради. 

Дмитро Сенчакович, депутат Полтавської міської ради 

- Виконавчий комітет не підготував останню сесію, на якій й би мав розглядатися бюджет, не відбулась. Управління працювали, депутати готувались, вважаємо це ефективним здійсненням повноважень виконавчого комітету, а саме – певними заступниками. Тому пропонуємо розпустити виконавчий комітет для подальших змін в його складі.

Проте, голосів для розпуску виконкому не вистачило. Перейшли до розгляду наступного питання – зняття трьох заступників міського голови. 

Дмитро Сенчакович, депутат Полтавської міської ради

- Особисто фракція на особистому рівні до Ляміна, Нікіпелова та Бойченко претензій не мають. Претензія заключається в основному в тому, що вони не є самостійними, вони підпорядковуються керівникам команди БПП Андрію Всеволодовичу Матковському та колишньому заступнику Михайлу Шевченку.

Перед самим голосуванням депутати попросили перерву для ознайомлення. 

- Оголошую перерву на пів години

За 30 хвилин засідання продовжилось. Порадившись колегіально, Дмитро Сенчакович прохає повернутись до першого питання щодо розпуску міськвиконкму та повторно проголосувати.

Більшістю голосів депутати розпустили виконавчий комітет Полтавської міської ради. З таким же результатом обранці зняли першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступницю з питань освіти Людмилу Бойченко та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпелова, після чого перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію