Депутати Полтавської облради намагалися вирішити питання Миргородського водоканалу

Робили це на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та енергозбереження.

Два водозабори вийшли з ладу, і місто-курорт Миргород ледь не залишилося без води. Технічні причини та фінансовий стан міста – те, через що склалася така ситуація. Питання викликало активну дискусію серед депутатів. Що робити з підприємством далі і його приєднанням до аналогічного Полтавського підприємства? 

-  У нас є комунальне підприємство «Миргородводоканал». Воно підпорядковується Полтавській обласній раді. Хай Полтавська обласна рада і фінансує його. Тобто, «Полтававодоканал» ми можемо фінансувати, а «Миргородводоканал» – ні? У нас два гаманця, чи що?

Міський голова Миргорода Сергій Соломаха зазначив, що їхня міська рада готова взяти підприємство на утримання.  

Відповідне рішення було готове ще у травні, але сесія не відбулася, і паралельно обласна рада прийняла рішення про приєднання до «Полтававодоканалу». Таким чином, зараз підприємство – в стані реорганізації. 

Василь Воротинцев, ген.директор КП «Полтававодоканал»

- Давайте цей процес закінчимо. Ми виведемо ту суму, яка була туди введена. І при наступній передачі я повинен виставити її наступному власнику або підприємству, яке буде окремо, щоб повернути гроші в обласну раду.

У ході дискусій депутати вирішили і проголосували за призупинення рішення облради від 21 грудня 2018 року про приєднання обласного КП «Миргородводоканал» до КП Полтавської облради «Полтававодоканал». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію