Активісти мікрорайону Огнівка облаштували простір для вуличних заходів

Кажуть: раніше поблизу бульвара Боровиковського, 9 не косили траву, не прибирали за своїми домашніми тваринами та не завозили пісок. Тепер на цьому місці – чисто та просторо.

Полтавка Вікторія Лоза проживає у мікрорайоні Огнівка. Каже, що раніше ця територія була не пристосована для відпочинку. Жінка вирішила змінити ситуацію. За словами Вікторії, ідея полягає в тому, щоб покращувати простір силами самих мешканців. 

Вікторія Лоза, мешканка Огнівки

- Нам зараз допомагає міська влада. Ми співпрацюємо, звертаємося. Так само співорганізувалися і звертаємось як мешканці Огнівки, даємо якісь важливі проблеми, які є. І  нам допомагають.

«Огнівський» – так називається чат у вайбері. Там між собою познайомилися Світлана, Надія та Вікторія. Остання – адміністратор групи. В ній обговорюють різні проблеми району, дискутують. 

Світлана Ємець, мешканка Огнівки

- Вікторія заснувала чат. З Надією Сідько ми були знайомі. Надя зателефонувала, запропонувала зробити вільне місце від собачих фекалій, і далі вже все пішло-поїхало.

На першому заході вирішили показати фільм «Секрети домашніх тварин». Несподівано для активістів зібралося багато людей. Кінопоказ, говорять, підібрали тематично до проблеми, яка виникла. А саме, собачники не хотіли прибирати за своїми улюбленцями на вулиці. Наступну стрічку обирали самі мешканці у створеному чаті. Найголовніше, розповідає Надія Сідько, – те, що вдалося привернути увагу до цього місця, показати, що, маючи бажання і команду, навіть в спальному районі можна створити щось цікаве. 

Надія Сідько, мешканка Огнівки

- Взагалі цей показ мультика – це була частина великої акції, яка була різнопланова. Багато аспектів захвачувала. Показати, що ця територія не тільки для собак, які гуляють, а й їхніх власників, які не прибирають за собою. А це ще територія для дітей та дорослих.

У Марії є домашня улюблениця Чері. Каже, що спочатку соромилася прибирати за собакою. Потім вигадала свої технології та прилаштувалась. 

Марія Цимбал, полтавка

- Ношу із собою косметичку з 2-ма пакетиками у різному виді. 1 – рукавичкою, інший – пакетик. І потім дезинфікую, і всі задоволен,і й мені не соромно. Вже півроку я таке практикую.

Вікторія, Світлана та Надія кажуть, що планів на облаштування свого району в них ще багато. Та сподіваються на підтримку співмешканців. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію