У стінах педагогічного університету відкрили літню школу блогерів

Учасники – молодь з усієї України. Теорія в поєднанні з практикою, а в кінці курсу – новий досвід та дипломи. Про медіатренерів та програму школи розповість Анна Ружін.

За столом – 24 учасники. Цього дня – їх перший день у школі блогерства. Знайомляться з медіатренерами та один з одним. Навчатимуть їх фахівці, які не перший рік в цій школі. 

Олександра Головко, координаторка проекту «Літня школа блогерів» 

- Для того, щоб стати учасником, необхідно було подати заявку. Написати мотивацію, де вкажеш, чому бажаєш взяти участь, а також як збираєшся використовувати досвід в наступному. І також наші учасники могли представити ті результати, які вони до цього вже створили. Вони могли знімати якісь відео чи писати тексти.

Навчають студентів медіатренери. Теми – різного спрямування. Вони поєднують теорію і практику. На курсах знайомлять з азами користування програм для фото та відео редагування. Навчання проходитимуть не лише в аудиторії, а й далеко поза її межами. Під час занять дають відповідь на питання: Як робити якісні фото та відео? Писати тексти без помилок та мовних кліше. 

Артем Бабак, медіатренер 

- У нас будуть якісь ігри, які навчатимуть, як правильно брати інтерв'ю. Потім окремий ще блок з інфографіки. А ще по роботі з даними, перевірці інформації.

Від учасників не вимагають спеціальної профільної освіти, головне – бажання та мотивація розвиватися та рости у професійному плані.

Заняття проходять у 4 містах: Суми, Запоріжжя, Полтава та Чернівці. Ініціатор проведення школи блогерів – німецька громадська організація Interlink Academy.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію