12 липня світ відзначає День фотографа

Героїня нашого сюжету залишила банківську справу, переїхала у нове місто із двома маленькими синами та почала кар’єру папараці «з нуля». Спілкувалася з нею Лариса Шило.

Вона із чоловіком покинула небезпечний Донецьк невдовзі після початку війни. До Полтави пара приїхала із синами - одному 10 місяців, другому 9 років. Обрали місто на мапі України майже навмання, бо відчули - тут все буде гаразд. 

Оксана Мала, фотограф

- Місто душевне, з неймовірною внутрішньою  атмосферою. Не розумію, чого деякі полтавці хочуть поїхати звідси. Я мрію тут лишитись, щоб місто стало краще.

Оксана відчула, що реалізувала свій творчий потенціал не на всі сто. Тому повертатись у сферу фінансів, де працювала сім  років, не стала. Виграла грант на навчання у фотоакадемії. Після навчання  просто стала виставляти світлини у соціальних мережах. Люди почали її знаходити і радити один одному. 

Оксана Мала, фотограф

- Від довіри й здатності повністю зануритись у процес залежить результат. Адже фотограф не зможе зробити красивий кадр без участі моделі. Це робота двох людей. Це взаємодія один з одним.

Фотограф радить - не приходити на фотосет із поганим настроєм чи скептичним відношенням до результату. Важливо й виспатись та подивитись відео про правильне позування. А також обговорити з папараці одяг, макіяж, локацію. Говорить спілкується з героями зйомок, аби уникнути «штучності» чи напруженості. 

Оксана Мала, фотограф

- Мама вирішила зробити фотосесію. А тато їде з нею і часто каже «я тут збоку постою, а ви без мене». Я нікого не змушую фотографуватись. Я прагну такого батька захопити процесом. Для того, щоб він не позував, і все було природно.

«Мій кращий кадр ще попереду», говорить вона. І додає - перемін в житті боятись не варто.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію