ДЦП – не вирок

Так стверджує Тетяна Ждамарова – мама дівчинки з дитячим церебральним паралічем. Малеча вже пройшла три курси реабілітації в Трускавці, лікувалася в Одесі. Результат не змусив себе чекати. У Карини вже є гарні результати. На досягнутому, переконують лікарі, зупинятися не можна. Родина дівчинки просить допомогти поїхати їм на терапію методом «Томатіса» у Харків. 

На фото – дівчинка з Полтави Карина Ждамарова. Вона лікувалася в місті Трускавці. Це її третій курс у цьому медичному закладі. Пройдено всі процедури, виписка на руках. Мама малечі Тетяна Ждамарова ділиться: вже є маленькі успіхи і покращення.

Тетяна Ждамарова, мама дитини з ДЦП

- Зараз у Каринки знизився м'язовий тонус, відкриваються краще пальчики, навіть за рік інтенсивних реабілітацій вона більш впевненіше почувається у колясочці, тобто, вона більше сидить. Вона краще виконує свої завдання на ЛФК. І це дає свої маленькі результати.

За словами Тетяти, лікарі її доньці дають гарні шанси на повне одужання. Утім, проходити курси реабілітації потрібно постійно упродовж багатьох років. Цього разу для Карини медики рекомендували метод «Томатіса» у Харкові.

Тетяна Ждамарова, мама дитини з ДЦП

- Лікування саме дуже дорого коштує, а ще є витрати, які пов'язані з проживанням у іншому місті. Часу в нас залишається – місяць на збори.

Як пояснили жінці лікарі, основний принцип роботи методу «Томатіса» полягає в сенсорно-звуковому стимулюванні з обов'язковим використанням спеціалізованого обладнання. Такий спосіб являє собою систему, яка впливає на мозок, а він, в свою чергу, реактивує перцептивну організацію, керуючи при цьому звуковим оточенням людини. Це за методикою «Томатіса» виконує своєрідну гімнастику м'язів середнього вуха. Після постановки задач з корекції проблем клієнта визначається музична підтримка, швидкість перемикань електронних сигналів, частота фільтрів тощо.

Тетяна Ждамарова, мама дитини з ДЦП

- Курс «Томатіса» – це дитина повинна сидіти десь годину-півтори в навушниках, тобто, вона слухає музику певної частоти. Це вплив музики на мозок. Це, в свою чергу, дає координацію і на поведінку, і, скажімо, взагалі воно покращує.

За п'ять років життя дівчинка проходила курси реабілітації в Одесі, Трускавці та Полтаві. Цього разу родина їде в Харків. Для цього їм потрібна фінансова допомога. Саме лікування коштує 26 600 гривень. На проживання у чужому місті також потрібні гроші. Тому цього разу Карині потрібно близько 40 000 гривень. Зараз на екрані ви бачите номер карти ПриватБанку на ім'я мами Ждамарової Тетяни Григорівни 5168 7573 5710 3607 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію