Господарі автостоянки у мікрорайоні Сади-1 переймаються тим, що їхню власність незабаром зруйнують

Добудувати приміщення вони не можуть ось вже 2 роки, бо не мають документів на продовження терміну оренди землі. Представники міської влади запевняють, що функціонуватиме стоянка ще, як мінімум, рік. Наразі справа вирішується у суді.

Стоянка, розташована по вулиці Героїв Сталінграду, 6, розрахована на 200 місць, розповідає її власниця Ірина Назаренко. Проведені всі комунікації, є освітлення, охороняється собаками. Але 2 роки як добудувати кафетерій з готелем не можуть, тому що термін аренди їм не продовжують.

Із газет, говорять власники автостоянки, дізналися, що за адресою Героїв Сталінграда, 2а збираються збудувати торговельно-розважальний комплекс. Тому, говорять, сусідню стоянку за адресою Героїв Сталінграда 2 та їхню власність - знесуть. Розповідають, для тутешніх водії цей майданчик дуже зручний, тому обіцяють у разі чого влаштувати акції протесту.

Нині, говорять власники автостоянки, у суді розглядається питання виділення земельної ділянки розміром 10 соток під капітальне будівництво приміщення, триває процедура експертизи.

Стрічка новин