Артем Вітко зустрівся з вихователями дитячих садків

Дитячий садок «Веселка» в Чутовому, його відвідують 162 діток. Всього 7 груп – 2 перших класи та 5 дошкільних.

Заклад не новий, проте його працівники власними силами підтримують затишок і комфорт для діток. Саме з колективом дитячого садка зустрівся народний депутат України Артем Вітко, який опікується освітою і захищає права як працівників, так і дітей в нашому регіоні.

Артем Вітко, народний депутат України

- Друзі, дуже приємно бачити вас. Друзі, що я хочу вам сказати: в мене б нічого не вийшло, якби мене не підтримували люди. Саме ви, це ви надаєте мені сили.

На зустрічі народний обранець разом з працівниками дитячого садка обговорили актуальні питання дошкільної освіти. 

Олена Сазонова, завідуюча Чутівського дошкільного закладу «Веселка»

- Колектив прийшов, і були всі налаштовані дуже гарно. В теплій атмосфері ми провели зустріч. Я думаю, що ми не раз ще зустрінемось, наші звернення почули, думаю, що співпраця в нас буде.

Така ж зустріч відбулась із колективом Чутівського дитячого садка «Світанок». Питання які хвилюють працівників в цьому закладі стосуються заробітних плат вихователів. Адже навантаження на них не менше ніж на вчителів, а отримують вони значно менше коштів. 

Лариса Асатурова, завідуюча Чутівського дошкільного закладу «Світанок»

- Зараз заробітна плата вчителя відрізняється від заробітної плати вихователя дошкільного закладу. Хоча навантаження у вихователя 30 годин у вчителя 18 годин. І перебування з маленькими дітками, які тільки приходять до дошкільного закладу яким півтора року рік і два місяці  і в групі 15 таких дітей, то це звичайно. Звертались до Артема Леонідовича про цю допомогу, щоб він на своєму рівні піднімав це питання.

Артем Вітко теж переконаний, заробітні плати вихователям потрібно підіймати. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Потрібно, звичайно, прирівнювати наших найкращих вихователів дитячого садочка, щоб заробітна дорівнювала хоча б вчителю в школі. Тому, що навантаження дуже серйозне і по 28-30 діток на одного вихователя - це дуже важко. Найближчим часом наші вихователі побачать мої ініціативи їхні слова в законодавстві. 

Зустрівся народний депутат і з вихователями сільського дитячого садка в Черняківці, там Артему Вітку вихователі жалілись, що на сільські школи і дошкільні заклади менше звертають уваги, це відображається і в фінансуванні.  

Ірина Дряпак, завідуюча дошкільного закладу «Ромашка» в селі Черняківка

- На сільську школу так як там мало виховується дітей менше звертають увагу. Якщо наприклад опорні заклади туди коштів виділяється більшість, а на сільські школи - менше.  Домовились, що всі кошти які будуть виділятись на округ розприділятимуться прозоро.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію