Ще більше власного блакитного палива для потреб українців

Нову газову свердловину на Семеренківському родовищі у Шишацькому районі почала бурити компанія ДТЕК Нафтогаз. Загалом у видобуток газу цього року вона інвестує більш як три мільярда гривень. 

На буровій звільняють шлях до покладів газу. Нову свердловину неподалік села Ковалівка почали бурити нещодавно. Щопівгодини тут проводять, так зване, нарощування свічки. До верхнього приводу під’єднують трубу. Вона передаватиме рух долоту, яке бурить підземну породу.

Богдан Костів, головний фахівець департаменту буріння ДТЕК Нафтогаз

- Свердловина №75 є розвідувальною, проектна глибина 5520 метрів. Буріння розпочато на початку червня цього року. Закінчення планується у вересні.

Це одна із трьох свердловин, які ДТЕК Нафтогаз планує пробурити на Полтавщині цього року. А це значить - нові надходження у місцеві бюджети від рентних платежів. Відтепер у нашій області налічується вже 26 свердловин цієї компанії. Нещодавно завершили буріння свердловини №72, яку пробурили за рекордні 110 діб.

Богдан Костів, головний фахівець департаменту буріння ДТЕК Нафтогаз

- Дані результати досягнуті завдяки аналізу раніше пробурених свердловин, вивчення нових технологій нафтогазового ринку і досвіду наших фахівців.

ДТЕК Нафтогаз інвестує у буріння і працює над досягненням енергетичної незалежності. Фахівці підкреслюють: збільшення видобутку вітчизняного газу - це забезпечення українців комфортом і затишком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію