Сходив на День народження – отримав травми

8-річний Захар після невдалого падіння в одному зі спортивно-розважальних комплексів міста потрапив на лікарняне ліжко. Діагноз – компресійні переломи трьох хребців. Що говорять у закладі та як триває слідство – знає Анна Ружін.

На цих фото – щасливий та усміхнений. Прийшов святкувати День народження друга, а отримав травму. У 8-річного Захара – компресійні переломи трьох хребців. За словами матері, травмувався хлопчик на батутній арені одного зі спортивно-розважальних комплексів міста  

близько 13 години ще 4 травня. Забрали його близько 17.30 того ж дня. О 18-ій вже були в травмпункті.

Катерина Ломовська, мама

- Стрибок вийшов невдалий. Впав на спину та на тверду поверхню, де пуфів не було. Чому вони були розкидані по батутній арені – невідомо. Чому ніхто за цим не слідкував? Теж невідомо. Інструкторів в той момент, як розповідає дитина, теж не було. Аніматори теж не бачили моменту падіння.

За словами мами хлопчика, страховки на той момент у закладі не було, з'явилася вже після цього випадку. 

Катерина Ломовська, мама

- Батьки іменинника не розписувалися ні в яких журналах з техніки безпеки. На стіні куточок споживача не був оформлений - не було ні пропозицій, ні правил. Єдине правило - на батут не можна заходити з джинсами на кнопках, щоб нічого не порвати. На стінах – те ж саме, ніде ніяких табличок. Як свідчення - фото батьків іменинника.

15 травня відкрите кримінальне провадження. Поліціянти хочуть отримати відео з камер з спостреження, але поки що – безрезультатно. 

Олег Кропивка, заступник начальника ВП 1 - начальник слідчого відділення м. Полтава

- На жаль, слідству неможливо здобути відео. Сторона, до якої ми звернулися, каже, що в результаті перезапису виник збій цифрового обладнання і відео не збереглося. Проводяться слідчі дії, можливо, в когось залишилось дане відео, або як фактично його звідтіля можна здобути за допомогою техніки.

У правилах закладу вказано, що вони не несуть відповідальності ні за дітей, які відпочивають без нагляду дорослих, ні за їх стан здоров'я. Та й страхування - справа добровільна, говорить адвокат Тарас Захаров. Але отримати компенсацію можна. 

Тарас Захаров, адвокат 

- Для того, щоб підтвердити розмір матеріальної шкоди, потрібно збирати всі квитанції, які вони витрачають на реабілітацію та лікування. 2 шляхи є. Вони можуть звернутися до правоохоронних органів, щоб ті займалися справою, або подати заяву до суду з позовною вимогою про стягнення завданої шкоди.

Ми намагалися зв'язатися з керівництвом спортивно-розважального комплексу.  

- Я передала ваш номер телефону керівництву нашому. На протязі цього дня вони перетелефонують вам і домовляться про зустріч. 

- Добре, дякую.

Розмова відбувалася 10 липня, але нам так і не перетелефонували. Наразі хлопчик перебуває на реабілітації, а батьки стурбовані тим, що робити далі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію