Підручників повинно вистачити

Міністерство освіти і науки чітко вкладається у графік друку підручників – усі книги будуть доставлені на обласні бази до 15 серпня. 

Місцеві органи управління освітою за законом зобов’язані виконати доставку книг до закладів освіти протягом 15 календарних днів після отримання. Тому за планом, усі підручники 1 вересня вже мають бути в школах. 

На початок липня вже надруковано 68% підручників для 2-х класів, 100- для 5-х, 25% - 6-х та 4 %- для 11 класів. 

Підручники мають отримати учні всіх шкіл - безкоштовно. Купувати нічого не потрібно. Якщо в якомусь навчальному закладі не вистачає книг, то за ними варто звертатися в органи місцевого самоврядування. Найчастіше з проблемою нестачі підручників стикаються в сільських школах. 

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України

- Коли діти шукають 10 підручників, то це є чітка проблема управлінців цієї територіальної громади. Тому, що є якась інша школа, або ж на складі лежать ще підручники. Треба звернутися директору школи до управління освіти і сказати, що йому не вистачає 10 підручників. Так буває. Якщо минулоріч було менше дітей, а цими підручниками користуються 5 років, і якщо на цей рік до класу увійшло на 10 дітей більше, то їм може не вистачити цих 10 підручників. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію