«Посилене партнерство – або не залишати нікого осторонь»

У Полтаві розпочався четвертий дводенний Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій». Захід пройшов у межах проекту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН. Гості із Швеції та українські експерти ділились досвідом розвитку міст та громад.

Бізнесмени, держслужбовці, науковці, громадські діячі та інші експерти зібрались, аби обговорити механізми розвитку економіки, демократичного правління, енергоефективності, переробки сміття, реформування медичної та освітніх галузей. Акцент - на можливих взаємовигідних  шляхах партнерства і порозуміння між владою та підприємцями чи іншими фахівцями.

Микола Білокінь, заступник голови Полтавської ОДА

- Ми сьогодні живемо не тільки для себе, от «після мене хоч потоп». Це неправильно. А ми живемо для нашого майбутнього, для держави, для наших поколінь, які повинні розуміти – бідність нам не потрібна.

Обговорювали на форумі «Цілі сталого розвитку ООН». 17 цілей були затверджені на саміті ООН у 2015 році. А в 2017-му за ініціативи Уряду України ці цілі були адаптовані спеціально для менталітету нашої держави. Серед них - подолання бідності, забезпечення якісної освіти, збереження природних ресурсів, забезпечення доступу до економних джерел енергії та інші. 

Яна Жамбекова, спеціаліст із розвитку громад

- Проблеми, з якими ми стикаємось на регіональному рівні – вони комплексні, і вони потребують мобілізації внутрішніх ресурсів. Донорські кошти, донори приходять на Україну, і потім йдуть. А ми лишаємось.

Керівник програми розвитку ООН із досягнення цілей сталого розвитку говорить - Європа зацікавлена у співпраці та підтримці України. Головне - бажання створити ефективні партнерства, реалізовувати амбітні проекти. 

Мустафа Саіт-Аметов, керівник Програми розвитку ООН із досягнення цілей сталого розвитку

- У нас є на сьогоднішній день 4 великі програми, одна з яких називається Програма відновлення та розбудови миру. Вона спрямована на Схід України, на регіони, які найбільш постраждали від конфлікту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію