Врятував життя колезі

Після проходження тренінгу з домедичної підготовки співробітнику «Полтавагазвидобування» довелось у реальному житті застосувати отримані знання. Про порятунок та плюси практичного навчання - далі у сюжеті.

Від радянського формалізму до сучасних підходів з охорони праці  - у акціонерному товаристві «Укргазвидобування» впроваджують європейський досвід щодо охорони праці та техніки безпеки на виробництві. Тут розпочали регулярно проводити спеціалізовані тренінги для персоналу.

Євген Палєнка, директор ГПУ «Полтавагазвидобування» 

- У нашому підприємстві АТ «Укргазвидобування» і філії «Полтавагазвидобування» ми намагаємось позбутись радянської спадщини, коли техніка безпеки працювала формально і лише для задоволення перевіряючих органів. Ми робимо зараз так, щоб техніка безпеки працювала на збереження життя людей і заради ефективності роботи нашого підприємства.

Практичне навчання більш дієве, зазначають у підприємстві. Тому в усіх філіях та підрозділах компанії регулярно проводять заняття, зокрема, з медичної тематики. Тут впевнені - працівники мають бути готові до будь-яких ситуацій.

Олександр Дев’ятка, заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування» з охорони праці та промислової безпеки

- Минулого року запустили практичні тренінги для наших працівників. Це «безпечне виконання робіт на висоті», а також «надання домедичної допомоги». Уже це дало позитивні наслідки.

Здобуті на тренінгах знання допомогли врятувати життя водієві підприємства, який травмувався та втратив свідомість. У нього почалася сильна кровотеча. Необхідну допомогу до приїзду лікарів йому вчасно зумів надати колега.

В’ячеслав Руденко, майстер центрального складу ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Я його перевернув на бік, щоб ця кров почала сходити з нього, щоб він не захлинувся, бо йому навіть дихнути ніяк було. Прибіг до мене сам мій робітник, з яким ми навчались. Ті, хто були на території усі побоялись підходити. Він молодець, я його хвалю. Він побачив, що я там у такій ситуації і прибіг до мене, запропонував мені свою допомогу. Спитав, що треба роботи. Я йому сказав, щоб він притримав голову, раптом знову почнеться кровотеча, щоб він не захлинувся.

Наразі водій одужав і повернувся до роботи. Як повідомили на підприємстві, уже в цьому році тренінги з надання першої домедичної допомоги пройдуть і інші працівники. Крім цього перелік тренінгів з охорони праці розширять.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію