Кращі з кращих

Так назвав студентів та викладачів факультету архітектури та містобудування ПолтНТУ імені Кондратюка ректор Володимир Онищенко. З нагоди професійного свята і були нагороджені переможці конкурсу, який провели раніше для студентів. Так відзнаки отримали і працівники університету. 

Захід починається зі вступного слова ректора Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка Володимира Онищенка. Він привітав колег та студентів навчально-наукового інституту архітектури та будівництва з професійним святом - Днем архітектури України. І додав: в університеті був проведений конкурс робіт на створення архітектурної концепції реконструкції приміщень центрального корпусу. Участь брали саме студенти. Їх і нагороджують сьогодні. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ 

- Надзвичайно приємно, що студенти із задоволенням відгукнулися на пропозицію узяти участь у конкурсі та сьогодні кращі роботи отримали призи і відзнаки. У першу чергу, завданням стояло зробити реконструкцію колишньої бібліотеки читального залу. Це велике приміщення у центральному корпусі університету. Мені було цікаво послухати думку саме студентів.

Переможцями стали три студенти. Відповідно визначили перше, друге та третє місця. Станіслав Зосим сьогодні отримав 2 місце. Хлопець результатом задоволений. Ділиться: над роботою працював недовго. Намагався зробити максимально практичний простір для студента.

Станіслав Зосим, зайняв 2 місце, студент ПолтНТУ 

- Я перед собою ставив задачу зробити, щоб це простір був мобільний, тому ділив цей простір на «круглі» столи, де займаються люди в групах десь по 3-5 особи, оскільки це буде найпродуктивніша кількість задіяних людей. І, відповідно, робив так, щоб ці меблі були мобільні, щоб цей простір міг ділитися на певні зони за допомогою перегородок, які також можна складати і потім робити суцільний простір.

Наступним нагороду отримує Олександр Тринько. Він - абсолютний переможець, володар першого місця. Переконує: приміщення має бути признасено не для однієї функції. Саме тому в своїй роботі студент сформував такий простір, де є кілька зон.

Олександр Тринько, зайняв 1 місце, студент ПолтНТУ 

- Моя робота націлена на багатофункціональність приміщення, яке не обмежується якимось одним цільовим призначенням. Кожне приміщення може бути незалежним одне від одного, використовуватися. І основною його функцією є - це те, що студенти, приходячи в такі приміщення, можуть займатися своїми справами, тим, що їм цікаво, тим, що їм потрібно.

Усі переможці конкурсу отримали окрім дипломів і грошові винагороди від ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка. За перше місце - 3 тисячі гривень, за друге - дві та за третє - одна тисяча гривень. Один з керівників проекту та член журі - заступник завідувача кафедрою архітектури будівель та містобудування ПолтНТУ імені Кондратюка Андрій Конюк. Він переконує: роботи усі були досить сильними. Утім, переможців все ж визначили. Тим більше, що було проведено онлайн голосування. І вони майже зовсім не відрізнилися від фактичних результатів. 

Андрій Канюк, заступник завідувача кафедрою архітектури будівель та містобудування ПолтНТУ 

- Універсальність приміщення, можливість використання у деяких функціях, багатофункціональність, а також сучасність, застосування смарт-технологій і таке інше. В принципі, ці роботи оцінювалися за бальною системою оцінки. Кожен із членів журі виставляв той бал, який вважав за необхідний.

По завершенню ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка Володимир Онищенко привітав та нагородив викладачів університету. Останні ж отримали премію в розмірі місячного окладу.

- Нагороджується старший викладач кафедри архітектури будівель та містобудувань Обідний Олександр Борисович.

Здобутки викладачів та студентів архітектурного напрямку підготовки вкотре підкреслюють, що архітектурна школа Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка - одна з кращих в Україні!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію