У Полтаві перебувають міжнародні спостерігачі "ЕNЕМО"

У Полтавської ОДА відбулася зустріч із представниками міжнародної мережі провідних груп моніторингу виборів "ЕNЕМО". Данелія Тамта з Грузії та Дукановіч Неманя з Чорногорії обговорили організацію виборчого процесу в Полтавській області.

Безпосередньо у день виборів, крім Данелії та Дукановіча, ще 76 короткотермінових спостерігачів будуть працювати на дільницях в Україні: моніторитимуть відкриття, хід голосування, підрахунок голосів, а також передачу протоколів.

"У нас великий досвід роботи на виборах. Я особисто спостерігаю за волевиявленням українців із 2004 року, – розповів довгостроковий офіційний спостерігач від європейської мережі організацій зі спостережень «ЕNЕМО» Дукановіч Неманя. – Наша місія – слідкувати за всіма частинами суспільства, які мають відношення до голосування 21 липня. Стежити за дотриманням законів та міжнародних стандартів, але не втручатися, а потім оприлюднювати результати та висновки".

Найбільше іноземців турбують два питання – використання адмінресурсу та повідомлення про замінування приміщень у день виборів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію