У Пашківці відзначили День села

Святкування дня села Пашківки у розпалі. Святковий концерт за участі самодіяльних колективів та місцевих артистів.

Поряд діти бавляться на батутах. У всіх настрій святковий. Виконуючий обов'язки старости Пашківського округу Козельщинської ОТГ Андрій Лець розповідає: на святі, на жаль, далеко не всі жителі села. Мешканців близько 350. Утім, більшість зараз змушена їздити закордон на заробітки.

Андрій Лець, в.о. старости Пашківського округу Козельщинської ОТГ

- Ну роботи в нас, в основному, голови фермерських господарств – там 2-3 чоловіки, механізатори. І як такої роботи немає. На жаль, у селі немає. Тому наші односельчани, більшість односельчан їздять у сусідні країни, такі як Польща, Чехія. Хотілося, щоб вони працювали у рідному селі.

Місцеві заздалегідь на свято запросили нардепа Артема Вітка. Той не відмовив. Місцеві діляться: гостям завжди раді. Відомі люди та артисти до них не приїздять. Сьогодні ж завітали до них і жителі сусідніх районів. 

Сільвія Тригубенко, жителька с.Пашківки

- Перебирали вподобання, які в нашого населення, і дійшли до висновку, що художньої самодіяльності буває забагато. А ось такий рок-концерт, рок-група, це розбавить, це буде щось. І, дійсно, дуже багато людей і з найближчих сіл та й із інших районів, я чула, що навіть з Кременчука приїдуть.

Артем Вітко, привітавши своїх земляків зі святом, ділиться: люди повинні відпочивати. Для них потрібно робити свято. Говорить: побачив тут багато дітей і молодих мам. Тому нардеп переконаний: в України є майбутнє. Але, звісно, його треба всіляко підтримувати. Селян часто не чують. Артем Вітко переконує: він розуміє їх переживання. І обіцяє: завжди буде на боці людей. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Дуже приємно бачити людей на цій зустрічі, дуже приємно спілкуватися, приємно бачити дитячі погляди, погляди старих людей і, звичайно, привітати людей із цим святом. Для людей повинно бути свято, щоб було краще і легше жити.

День села завершився спільною вечерею для громади й фейєрверком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію