"Полтававодоканал" налагоджує водопостачання на ряді вулиць у Карлівці

З 2014 року місцеві мешканці скаржилися з проблемами у водопостачанні. Це стосувалося вулиць Локомотивна, Лермонтова, Миру та провулку Миру. Провівши обстеження, водоканалівці з’ясували, що в цьому місці заміни потребує ділянка водопровідної труби довжиною 200 м.

За словами мешканки Карлівки Валентини Василівни, мешканці упродовж років зверталися із своєю проблемою до місцевої влади, депутатів, і водоканалу. Але допомогли їм нещодавно, після особистого звернення до генерального директора «Полтававодоканалу» Василя Воротинцева:

— Ніхто нас не чув, ми отримували самі лише відписки. Ціла папка назбиралася цих відписок. Нещодавно ми звернулися до Василя Альбертовича Воротинцева. І він нас почув! Ми спитали: «Ви нам допоможете?» Він відповів, що так, допоможе. І зробив це! І я, і мої сусіди: усі ми щиро вдячні генеральному директору комунального підприємства, та фахівцю з питань водопостачання Василю Забишному, і усьому колективу! — розповіла розчулена Валентина Василівна.

Для забезпечення водою цих вулиць прокладуть новий пластиковий трубопровід діаметром 110 м. 

— Районні дільниці ми тримаємо під особливим контролем, адже багато років поспіль їм, на жаль, не приділяли уваги. Наразі ми проклали тут тимчасовий водогін, аби мешканці могли користуватися водою, — повідомив Василь Воротинцев.

За словами першого заступника Карлівського міського голови Сергія Тарасовського, лише спільними зусиллями місцевої влади та водоканалу можливо вирішити проблеми з водопостачанням у Карлівці:

— Ми, як влада, закупимо необхідні матеріали, а висококваліфіковані фахівці «Полтававодоканалу» проведуть необхідні роботи. Плануємо до настання холодів остаточно налагодити за цими адресами надання якісних послуг з водопостачання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію