«Дістали»

Таким словом можна коротко охарактеризувати роботу депутатів 7 скликання. Зеленський під час інавгурації розпустив Верховну Раду. Це рішення було викликано тим, що парламентарі мали найвищий рівень недовіри за всю історію незалежної України. Як це вплинуло на всіх депутатів та на окремих осіб, знає наша кореспондентка з Києва.

Така світлина декілька місяців тому активно поширювалася у мережі інтернет. На ній зображений одиночний пікет жінки під стінами парламенту. У руках вона тримає плакат з гнівним лозунгом, адресованим нардепу з Полтавщини.

А це вже інша представниця слабкої статі з Полтавської області. На тій самій локації, наслідуючи попередницю, звертається все ж до того можновладця. Каже: в її ОТГ найвища ціна на воду по всій області, а якість, мабуть що найгірша. Наголошує: просили про допомогу свого депутата на місці, той каже: людей не чув. Сюди прийшла, щоб нарешті він звернув увагу на невдоволення його виборців.  

пікетувальниця

- У Санжарах вода найдорожча по всій Україні - 18 гривень куб. Вона не тільки дорога, а ще й дуже погана. Коли приїздять онуки, то пити її неможливо. Купуємо воду у магазині. Взагалі, щоб готувати на ній, її треба відстоювати. Депутати повинні захищати нас, а він навпаки обіцяє і нічого не робить. Кожного разу, коли до нього ходять люди, то з його боку є тільки обіцянки-цяцянки. Такі люди не повинні балатуватися у Верховну Раду.

Жінка бідкається: вже довго чекає на депутата Реку під стінами парламенту та не має ніякої реакції. І, напевне, ми здогадуємося, чому він не виходить та не хоче розмовляти. У нього, мабуть, на неї алергія. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію