Селяни поділилися своїми проблемами з народним депутатом

Село Судівка Новосанжарського району. Біля сільської ради місцеві зібралися на зустріч із народним депутатом України Артемом Вітком. Останній спочатку розповів про себе, після чого поспілкувався з людьми. 

Артем Вітко вислухав кожного. Найголовнішими проблемами для селян залишається відсутність дитячого садочка та школи. Утім, пенсіонери страждають від того, що не можуть вчасно отримати пенсії. 

Надія Касяненко, жителька с.Судівка Новосанжарського району

- Пошта в нас погано працює. Наприклад, сьогодні повинна бути пошта: людям – пенсія, пошта не приїхала, людям пенсії немає. Усе це треба якось організувати, усе треба, щоб було краще. Ми ж ідемо до кращого.

На зустрічі сьогодні багато діток. Утім, виявляється у селі немає ні дошкільних, ні навчальних закладів. Більше того, у Нові Санжари селяни змушені дітей возити власним транспортом. У Судівці немає навіть майданчика для малечі. Спроби його облаштувати були, але не склалося.

- Хотіли б звернутися за допомогою до Вас, щоб ви нам допомогли збудувати дитячий майданчик. У нас Хопта Олексій Володимирович, Царство Небесне йому, він колись мріяв, щоб у нас був майданчик найкращий по району. Він почав його будувати, розмалював будиночок, щось примітивне поставив, але він не встиг зробити найкращого майданчику, він помер. Тепер немає кому робити, сільська рада на це гроші не виділяє.

За словами селян, їх місцева влада слухати не хоче і зовсім не враховує інтереси людей. Артем Вітко, поспілкувавшись із земляками, заявив: їх не залишить сама на сам із проблемами. Переконує: допоможе навіть з тим, що повинна робити місцева влада. 

Артем Вітко, народний депутат України

- Деякі питання, звичайно, не стосуються народного депутата, але я розумію переживання людей. Звичайно, я буду на боці людей завжди. І навіть ті питання, які стосуються місцевої влади, я буду допомагати, і ми вирішимо всі ці питання, з якими звернулися сьогодні люди.

Люди після зустрічі попросили народного депутата, аби той приїздив до них частіше. Артем Вітко, у свою чергу, повідомив: люди зі своїми пропозиціями та проблемами можуть написати йому і в соціальних мережах. Обіцяє: відповість кожному.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію