Грандіозне свято морозива в Лубнах відвідало понад 6000 гостей

Традиційне четверте свято морозива «Гармонія-фест» для всіх любителів молочного десерту влаштовує «Лубенський молочний завод», торгівельна марка «Гармонія».

Ірина Щербак, журналіст 

- Торгова марка «Гармонія» підготувала незабутній відпочинок для всіх поціновувачів одного з найулюбленіших смаколиків як дітей, так і дорослих. В центральному парку міста проходить свято - морозива.

«Гармонія-фест» - це свято для всієї родини. Вчетверте його організовує команда «Лубенського молочного заводу». На цьогорічне вони підготували чимало цікавого, різноманітні розважальні зони, конкурси, майстер-класи та розіграші.  

Софія Кравець в зоні творчої майстерні Центру Дозвілля «Гармонія» за допомогою 3-D ручки виготовляє окуляри. На фестиваль дівчинка прийшла разом з мамою - це їхнє найулюбленіше свято. 

Софія Кравець, відпочиває на святі морозива 

- Я люблю морозиво дуже, дуже. Особливо, коли це не морозиво, а фруктовий лід.

Спеціально до свята вони створили футболку з морозивом.  

Лариса Кравець, мама Софії Кравець 

- Ми щорічно ходимо на це свято морозива, готувались заздалегідь. Придумали проект, що будемо робити, і ось це придумали морозиво на футболці зробили. Дуже вдячні організаторам цих свят, тому що для Лубен це свято дійсно... Все місто сходиться сюди на свято, ми дуже багато знайомих бачимо на святі. Весело дуже, майстер-класи нам подобаються, морозиво дуже смачне наше Лубенське.

Працювала на святі й зона гігантського твістера, зона «караоке на фонтані», зона відпочинку «Гармонія» та інші. Під час всього свята на головній сцені гостей розважали творчі колективи центру дозвілля «Гармонія». А це - найулюбленіша територія дітей - зона солодощів. Фото біля найрізноманітніших смаколиків не оминав ніхто. Окрім цього, на цій локації проходив-майстер клас з розпису імбирного пряника. 

Богдан Токар, відпочиває на святі морозива

- Я роблю із пряника морозиво, дуже, дуже його люблю.

Богдан Токар прийшов на свято з родиною. Мама хлопчика розповідає, діти давно чекали на це свято.

родина Токарів, відпочивають на святі морозива

- Дуже важливі такі свята, діти дуже на них чекають. Ми збирали обгортки протягом декількох місяців, знали, що буде свято.

Не тільки родина ТОкарів заздалегідь збирали обгортки. Адже вони були «вхідним квитком» на різні зони, після проходження яких діти отримували анкети для участь в розіграші головного призу - квадрокоптеру. Кількість гостей, які відвідали свято цього року, неабияк тішить організаторів. 

Ніна Харапутько, організатор свята морозива «Гармонія-фест»

- Торгова марка «Гармонія» не тільки виготовляє морозиво, але ще й дарує надзвичайно велике свято для дорослих і дітей. Присутність такої великої кількості людей на цьому святі - це і є признанням нашої торгової марки «Гармонія».

Фінальним акордом свята стало проведення пінного шоу та  розіграш головного призу - квадрокоптеру від організаторів свята торгівельної марки «Гармонія».

Супер-приз виграла 11-річна Анна Карпович. Дівчина приїхала до бабусі погостювати і навіть не думала, що стане переможницею. 

Анна Карпович, виграла супер-приз від ТМ «Гармонія»

- У всіх локаціях я була. Це перша перемога в моєму житті, я дуже рада.

Наступного року організатори обіцяють: свято буде ще яскравішим.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію