Самогубство чи нещасний випадок?

Сьогодні у Полтаві бабуся випала з вікна і розбилася насмерть. Сталося це у будинку за адресою Європейська, 66. Місцеві кажуть: не розуміють, чому так трапилося. Наразі у поліції вже є версії можливих причин. Обставини загибелі полтавки з'ясовувала Марина Покшіна.

Марина Покшіна, кореспондент

- Із вікна власної квартири, що на 5 поверсі, сьогодні близько 10 ранку випала жінка. Від отриманих травм восьмидесятирічна полтавка померла на місці.

Біля під'їзду будинку, що за адресою Європейська, 66, досі плями крові. Прямо перед входом близько двох годин лежав труп, ділиться житель під'їзду, в якому жила загибла, Володимир Татарцев. Переконує: ще кілька днів тому бачив її. Настрій у жінки був гарним.

Володимир Татарцев, житель під'їзду, де сталася трагедія

- Отак на тому, як їх топчан, чи що, що нести. Накрита, руки тільки були. Я запитав поліцейського, двері відчинені були, а він: «Давайте-давайте...». Я кажу, чи її хоч не вбили, і не знаю, хто там. Потім мені сказали, начеб-то з 5 поверху. Оце я знаю. Потім я був у прокуратурі, мені сказали, що вона вистрибнула.

Слідчо-оперативна група вже поїхала, а труп забрав катафалк. Проте люди все ще оминають місце, де лежав труп.

Володимир Татарцев, житель під'їзду, де сталася трагедія

- Тут поліція була, а там лежала, так і я зрозумів, що то мозок чи щось таке, ну неприємно, звичайно.

Зараз поліція вивчає обставини загибелі жінки. Утім, начальник відділу комунікації Головного Управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв переконує: наразі є дві головні версії причини трагедії. За його словами, на момент події загибла була в квартирі сама.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- На даний момент працівники поліції продовжують з'ясовувати обставини: опитують, знаходять рідних, опитують сусідів, що там могло статися. Наразі є дві основні версії, над якими працює поліція: це нещасний випадок або суїцид. Проте, не відкидаються й інші версії, перевіряється у процесі роботи, тому після усіх необхідних процедур буде прийняте остаточне рішення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію