Кращих викладачів відзначили нагородами

Найвищі нагороди. Мова - про відзнаки Міністерства освіти і науки, які вручили кращим викладачам Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка. Загалом нагороди отримали 8 співробітників.

У залі зібралися викладачі та адміністрація Полтавського національного технічного університету, аби підбити підсумки пройденого навчального року. Перед початком засідання вченої ради ректор університету  Володимир Онищенко вручає відомчі відзнаки Міністерства освіти і науки України кращим викладачам.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

- Розпочнемо з тих, хто впорався з цими завданнями, протягом навчального року проявив творчу ініціативу, зробив усе для того, щоб університет зростав у показниках своєї діяльності, в рейтингах, ну і посідав провідні позиції в нашій державі.

Першим нагороду отримує доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник університету Леонід Стороженко. Він у навчальному закладі працює 33 роки. За цей час ним було запроектовано та побудовано багато споруд, безліч конструкцій, які зводяться і зараз. Утім, переконує Леонід Стороженко, це - не найголовніші його досягнення. 

Леонід Стороженко, доктор технічних наук, професор

- Я пишаюся тим, що за роки цієї діяльності мені вдалося підготувати науковим керівником 65 докторів і кандидатів технічних наук, які й далі вірно служать цій прекрасній професії.

Наступною нагороджується завідуюча кафедрою українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ, доктор історичних наук Ірина Передерій. Вона повідомила: удосконалюватися та «йти в ногу з часом» їх стимулюють студенти та керівництво. Бо, переконує пані Ірина, Володимир Онищенко не зупиняється у пошуках ідей.  

Ірина Передерій, зав. кафедрою українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ

- Стимулює, звичайно, сам університет. Університет знаходиться в постійному розвитку. Ректор університету Володимир Олександрович Онищенко сам є людиною дуже динамічною, яка, мені здається, що йому мало 24 годин на добу, і він - у постійному пошуку тих можливостей для розвитку студентства і викладачів. Це стимулює нашу роботу, і ми прагнемо постійно вдосконалюватися.

Наступною відзнаку отримує виконуюча обов'язки декана гуманітарного факультету, доцент кафедри іноземної філології та перекладу Анна Алейчева. Викладачка ділиться: робота у ПолтНТУ приносить неабияке задоволення. Говорить: аби досягнути успіху - потрібно постійно працювати над собою.

Анна Алейчева, в.о. декана гуманітарного факультету

- Величезними кроками ми йдемо до успіху. Ми є лідерами освіти в Україні та наш університет - чемпіон з динаміки. Дуже приємно бути часткою родини Полтавського національного технічного університету.

Далі президент студентського парламенту Михаїл Крендич прозвітував про студентську діяльність упродовж навчального року. Він повідомив: в університеті велика увага приділяється науці.

Михаїл Крендич, президент студентського парламенту ПолтНТУ

- Головними подіями у галузі науки стали: найбільшим проектом студентського товариства стало проведення 15 травня 2019 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, за ініціативи студентського парламенту та за підтримки адміністрації університету та профспілкового комітету вже 4 міжнародна практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Студентська молодь - рушійна сила держави».

Також Михаїл Крендич розповів про поїздки студентів ПолтНТУ за кордон. Там вони поспілкувалися із студентами та обмінялися досвідом керування студентським самоврядуванням. Також президент студентського парламенту повідомив про всі заходи, які відбулися за участі студентів вищого навчального закладу. Про діяльність профкому студентів і аспірантів розповів його голова Олександр Дроботя. Він повідомив про результати і заходи профспілки. Після цього продовжилося засідання вченої ради. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію