Хто відповідає за вирішення проблем полтавців?

Майже рік Полтава перебуває в режимі «політичної турбулентності». Враховуючи наближення місцевих виборів, депутати та посадовці вже починають поступово до них готуватися, обіцяючи «покращення життя в місті». 

Щоб дослідити це питання, ми провели соціологічне дослідження, мета якого – оцінити ставлення жителів до суспільно-політичних подій, визначити «зони відповідальності» місцевих політиків та електоральні настрої в суспільстві. Наразі проаналізуємо актуальні для міста проблеми та відповідальність за їх вирішення. Про електоральні настрої читайте в наступному матеріалі.

Інфографіка 1: Як за останній рік змінилася ситуація у Полтаві?

Можна з впевненістю констатувати, що з моменту зміни влади у Полтаві восени 2018 року, більшість полтавців (56,00%) не відчули ніяких істотних змін. Приблизно чверть (26,32%) взагалі дотримується думки, що загалом стало тільки гірше. Позитивні зрушення помічають менше п’ятої частина жителів (17,68%). 

Ми запропонували полтавцям назвати ключові проблеми міста, які хвилюють їх у першу чергу і потребують негайного вирішення. 

Найбільшою проблемою респонденти вважають незадовільний стан дорожнього покриття (44,41%), що є вже досить традиційним явищем, незалежно від персоналій, які перебувають при владі. Досить цікавим є факт домінування соціального блоку проблем. Містян, незалежно від віку, турбують питання рівня доходів (40,24%), тарифів на комунальні послуги (33,89%) та зростання цін (31,71%). При цьому складнощі з пошуком роботи відчуває набагато менша кількість людей - всього 8,38%. Серйозною проблемою полтавці вважають і рівень корупції в органах влади (24,09%).

Інфографіка 2: Найбільш важливі проблеми міста, які потребують негайного вирішення

Полтавці в своїй більшості розуміють, що вирішення значної частини їх проблем є компетенцією місцевої влади. Ми запропонували респондентам обрати лише одного представника влади як міського, так і обласного чи загальнодержавного рівня, який, на їхню думку, зобов’язаний вирішувати існуючі проблеми. 

Так, 40,4% опитаних вважають відповідальним секретаря міської ради, виконуючого обов’язки мера - Олександра Шамоту. За цим показником у свідомості полтавської громади значно відстають Андрій Матковський – 2,8%, Олександр Удовіченко – 1,12%, Олексій Чепурко – 0,46%, Олександр Біленький – 0,25%, Тетяна Юрченко та Андрій Лямін - по 0,05%. Жоден з респондентів не поклав відповідальність за вирішення проблем, що турбують громаду, на Людмилу Бойченко.

Щодо можновладців національного рівня, то п’ята частина полтавців (20,73%) свої надії покладає на Президента Володимира Зеленського і лишень 1,12% та 0,56% на народних депутатів Юрія Бублика та Сергія Капліна відповідно.

Інфографіка 3: Хто має вирішувати дані проблеми

Також ми попросили полтавців оцінити діяльність представників міської, обласної влади та місцевих нардепів.

За результатами опитування, представників влади умовно можна розділити на три групи: 

1) Тих, кого переважно не знають;

2) Тих, чию діяльність респондентам було складно оцінити; 

3) Тих, кого оцінюють переважно негативно. 

До першої умовної категорії  віднесли Олексія Чепурка - 67,63%, Олександра Біленького (61,53%) та Юрія Бублика (31,15%). 

Інфографіка 4: Представники влади, яких переважно не знають

До політиків, діяльність яких більшості респондентів було складно оцінити, належать: Олександр Шамота – 38,57% та Андрій Матковський – 32,62%. 

Інфографіка 5: Представники влади, чию діяльність респондентам було складно оцінити

Єдиним пов’язаним з Полтавою можновладцем загальнодержавного рівня, діяльність якого більшість респондентів оцінило «негативно», є Сергій Каплін – 31,4%. 

Інфографіка 6: Представники влади, яких оцінюють переважно негативно

Водночас, досить високий аналогічний показник має і Андрій Матковський – 30,28%. Щодо позитивних оцінок діяльності, то за сукупністю відгуків, можемо умовно виділити в якості лідера Юрія Бублика. Протягом вказаного періоду Полтава двічі була «паралізована» через страйк перевізників. Ми запитали у жителів міста, кого вони вважають винними в транспортному колапсі. Респонденти мали змогу обрати не більше трьох варіантів із запропонованих чи доповнити власним.

Головними винуватцями цієї події загальноміського масштабу більшість полтавців вважають перевізників (52,78%). Проте, досить великий відсоток мешканців міста схильні висловлювати свої претензії з цього приводу й секретарю міської ради, в.о. мера  Олександру Шамоті (46,87%). Значна частина (14,48%) бачить винним народного депутата Сергія Капліна. Водночас 4,67%  містян покладають відповідальність за події на заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка.

Досить цікавими є й власні відповіді полтавців:

5,54% - міська влада загалом

3,56% - винні всі

1,12% - Олександр Мамай

1,07% - Андрій Матковський

0,66% - Сергій Чередніченко

0,61% - жителі міста

0,10% вважають, що «винні» економічні чинники, тобто тодішня низька, на думку цієї частини респондентів, ціна на проїзд. 

Інфографіка 7: Хто винен у нещодавньому транспортному колапсі

Довідково: Соціологічне дослідження проведене за кількісною стратегією у період з 15 по 23 червня 2019 року в форматі анкетного опитування за місцем проживання. Вибірка репрезентативна за статтю та віком. В опитуванні взяли участь 1968 респондентів, з них 54% - жінки, 46% - чоловіки. Похибка дослідження – 2,2% з імовірністю 0,950.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію