Гадячанин упав в алкогольну кому

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Хлопця сьогодні вранці знайшли поблизу центрального ринку в Гадячі і довгий час не могли встановити особу.

Знайдено хлопця без свідомості, на вигляд від 25 до 35 років. Був одягнений у шорти і білу футболку, білі кросівки, з собою чорна барсетка. Його по дзвінку забрала швидка допомога. Знаходиться в реанімації.

"Особа не встановлена. Зверніть увагу, можливо сьогодні не прийшов додому чийсь батько або чиясь дитина. Потрібні кошти для його реанімації. Знаходиться без свідомості", - написала у Фейсбуці Зоя Курило.

Згодом, об 11:11 на сторінці Bazar Media з'явилася інформація, що особу хлопця встановили. Ним виявився 19-річний гадячанин. Він перебував в алкогольній комі. Рідних про ситуацію повідомили.

Довідково. Алкогольна кома є одним з найважчих станів, яке до теперішнього часу не вивчено досконально. Зараз невідомо, що саме відчуває людина, впадаючи в кому, і що може вплинути на її тривалість. Зловживання спиртним може привести до таких тяжких наслідків, як алкогольна кома. Алкогольна кома є реакцією організму на надмірну кількість алкоголю в крові, іншими словами, чим більше випив людина, тим більше ризик тяжких формах захворювань і розвитку коми. Визначити смертельну дозу алкоголю практично неможливо, в першу чергу вона залежить від особливостей організму (у деяких сп'яніння починається вже після декількох доз, організм інших навпаки, дуже стійкий до впливу спирту). Також важливим є загальний стан здоров'я людини - імунітет, стан печінки або інші захворювання. А вживання спиртного на голодний шлунок приводить до більш сильної інтоксикації і може стати причиною алкогольної коми.

Стрічка новин