На перехресті вулиць Нижньомлинська та Стрітенська в Полтаві ремонтують колектор та водогін

На цьому місці комунальники замінили 16 м каналізаційного колектору. Найближчим часом тут облаштують новий каналізаційний колодязь. Також буде замінено 20 метрів водопроводу.

Каналізаційний колектор діметром 400 мм, прокладений на перехресті Нижньомлинської та Стрітенської, — один з найстаріших у Полтаві. Він був зроблений з кераміки, а прокладали його ще в 30-их роках минулого століття.

— Ми проклали тут 16 метрів нового пластикового колектору. Його гарантійний термін — піввіку. Також тут зруйнувався каналізаційний колодязь, що не дивно: він вже майже тричі, як відслужив свій термін експлуатації. Ми його демонтуємо, і облаштуємо новий, — розповів майстер з ремонту каналізаційних мереж «Полтававодоканалу» Олег Дяченко.

Ремонтні роботи у цьому місці дещо ускладнюються проляганням поруч із каналізацією комунікацій інших установ:

— Тут поруч і водогін, і газова труба, і електрокабелі. Звичайно, розкопки потрібно проводити дуже обережно, — зауважив майстер.

Наразі зношеність каналізаційних мереж у Полтаві — понад 60 %.

— Наша робота — складна, але почесна. Тому ми робимо усе можливе, аби наші споживачі не відчували незручностей з водовідведенням, — зауважив слюсар служби каналізації Сергій Решетник.

У зв’язку з ремонтом на каналізації на перехресті Нижньомлинської та Стрітенської, паралельно проводиться й ремонт водогону, що пролягає поруч:

— Ми плануємо замінити тут близько 20 метрів водопровідних труб. Замість старих чавунних, також будуть прокладені сучасні, пластикові. Побудуємо і новий водопровідний колодязь, — сказав старший майстер з ремонту водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Дмитро Буцький. — Жодних незручностей з водопостачанням під час ремонту мешканці не відчують.

«Полтававодоканал» нагадує: у разі виявлення аварійних ситуацій на водогонах чи каналізації, заради оперативного усунення негативних наслідків, звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби. Це може запобігти негативним наслідкам аварій. Телефони: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію