Полтавцям роздавали «щастя»

Маленькі, пухнасті та досить кумедні. Чотирилапі шукають господарів, а зоозахисна організація «Право на життя» у цьому допомагає.

Тримає в руках і вже знає, як назве. Полтавка Лариса Жадан полюбляє тварин, тож цього дня вона тут.

Лариса Жадан, полтавка 

- Хочу просто допомогти знайти йому дім. Люблю тварин дуже.

У клітках сидять кошенята різного окрасу та статі. Поруч – собаки. Всі вони не мають госоподаря. Організатори акції «Візьми щастя в дім» сподіваються, що цього дня їх підопічним пощастить. Зоозахисна організація «Право на життя» у такий спосіб дарують «щастя» постійно.

Тваринки зазвичай потрапляють до волонтерів після сміттєвих баків, зливних канав, лісосмуг та безвідповідальних, й іноді – жорстоких господарів. 

Алла Жуковська, волонтерка благодійної зоозахисної організації «Право на життя»

- Основна наша проблема зараз - це безвідповідальні власники. Люди зараз не розуміють, що тварини не знайдуть собі господаря. І коли це потомство з'являється, то вивозять в лісопосадки, топлять, закопують.

На таких акціях зоозахисники віддають тварин у добрі руки, збирають корм для чотирилапих, які перебувають на домашній перетримці. Крім цього, волонтери пояснюють полтавцям необхідність проведення стерилізації котів та собак. Завдяки ній вдається уникнути приплоду, а відтак – і викинутих тварин. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію